Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qėlluar
Balkan Product
Bajram Bahtiri
Prishtinė
Tel: +377 (0)44 775 994
Perpunimi i gjitha produkteve nga poliesteri, per momentin prodhojm vetem lavaman per kuzhina.
Data e regjistrimit:14 Shtator 2008
EuroPlastika
Podujeve
Tel: +377 (0)44 170 508; +377 (0)44 063 0211
Fax: +377 (0)44 063 0211
Bėjm riciklimin e plastikes, polietilen PE-HD, LD-PE POLIPROPILEN
Data e regjistrimit:21 Maj 2009
Extra Plast
Fushė Kosovė
Fushė Kosovė
Tel: +377 (0)44 106 156
Nderrmarja per prodhimin e ambalazhes plastike .
Data e regjistrimit:02 Tetor 2009
Janina
Lipjan 14000
Tel: +381 (0)290 323 206; +377 (0)44 125 611
Fax: +381 (0)290 323 206
Prodhimi i gypave "janinaflex" nga polietileni, Prodhimi i eko-parketit, etj.
Data e regjistrimit:30 Tetor 2008

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

FizioPlus

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in