Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
"ERINA" Fashion Atelier
Iliaz Agushi
Prishtinë 38000
Tel: 044/307-490
Punojmë sipas porosise të gjitha llojet e qepjeve, dhe qëndisjeve duke përfshi të veshurat për...
Data e regjistrimit:03 Tetor 2013
Beauty Concept "Blerta"
Rr. Myslym Shyri
Tiranë
Tel: +355 4 267 918; +355 693 224 235
Beauty concept "Blerta". Tek ne do të gjeni kolksionin e ri 2008-2009. Në qoftë se dëshironi...
Data e regjistrimit:13 Tetor 2008
INTITUTI EUROPIAN I MODES
Lezhë
Tel: 0682002215
Fax: 021522966
EUROMODE SCHOOL.INSTITUTI EUROPIAN I MODES.SHKOLLA ME E MADHE E MODES NE SHQIPERI ,SHKOLLE 3 VJECARE...
Data e regjistrimit:06 Nentor 2008
Luma Fashion
http://www.lumafashion.com
Deshmoret e kombit
Ferizak
Tel: +377 (0)44 109 999
ofron me shumice: Bizhuteri , qanta ,rrypa, portofole , aksesore te ndryshem te brendeve te njohura...
Data e regjistrimit:02 Shtator 2009
MATEKS
Tirana 5 Zona industriale
Prizren 20000
Tel: +377 44 11 95 04
Fax: +381 29 22 47 14
Prodhimi i produkteve thurur si xhempera,bluza,shala,kapuqa etj.Pranojm porosi per te gjitha artikujt...
Data e regjistrimit:18 Maj 2009

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in