Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
ARALBI & 7D
Rr. Beteja e Koshares 31
Pejë 30000
Tel: 039 433 320
Ngjyra dhe Llaqe.Fasada.Izolime - Hidro & Termo.KNAUF - AMSTRONG.Hekrari.Mjete dhe vegla Pune.Ekipe profesionale.Kombinim...
Data e regjistrimit:26 Maj 2009
ASTIR
Dardani
Gjakovë 10000
Tel: +381 (0)390 324 604,044 334 836,044 151 760
Në Astir ju mund të furnizoheni me të gjitha llojet e materialeve izoluese, stuk, ngjyra super lateks,...
Data e regjistrimit:29 Shtator 2008
Bp Home LLC
http://www.bp-home.com
Lidhja e Prizrenit,Nr:45,Tophane
10000
Tel: 044/049174800n
Fax: 038240120
Tregtim i te gjitha matrialeve të enterierit dhe exterierit, Ndërtim dhe zhvillim të projekteve të...
Data e regjistrimit:30 Nentor 2009
Drilon Trade
Rr.Abedin Rexha,p.n
Klinë
Tel: +381 (0)39 71 664; +377 (0)44 120 927
Fax: +381 (0)557 960
Veprimtaria: Ndërtimi i lartë dhe i ulët, Prodhimi i trajseve për veprimtari, Tregtimi me prodhime...
Data e regjistrimit:02 Nentor 2008
Eko Fresh Company
http://www.freewebs.com/ekofreshcompany/
Magjistralja Prishtinë-Shkup
Ferizaj 70000
Tel: +377 (0)44 650 040
Kompania jone ka startuar qe nga viti 2007 dhe eshte ne bashkëpunim me disa firma te vendit tone.Kjo...
Data e regjistrimit:25 Shtator 2008
Euro Coop
Rruga e Prishtinës p.n.
Shtime 72000
Tel: 044 142 519; 044 201 883
Tek Euro Coop ju do të gjeni: teknikë të bardhë, artikuj elektro-energjetik, paisje për hidrosanitari,...
Data e regjistrimit:13 Shtator 2008
Fortesa
http://www.fortesa.net
Veternik
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 545 696; +381 (0)38 552 229
Fax: +381 (0)38 552 229
Shërbimet tona:Shitësit tanë profesinalë do ju ndihmojnë ne perzgjedhjen e mallit qe do te ju ploteson...
Data e regjistrimit:21 Shtator 2008
Ganirosha
Magjistrala Prishtinë-Shkup
Ferizaj
Tel: +381 (0)290 20 565
Fax: +381 (0)290 20 565
Tregti me shumicë dhe pakicë te keramikes, granitit, granitit industrial, shkallëve (prerja), ngjitesave,materijalit...
Data e regjistrimit:02 Tetor 2006
GRANIT Shpk
http://www.granit-ks.com
Zona Industriale 2
Burim 31000
Tel: +381 (0)39 451 405; +377 (0)44 502 506
Fax: +381 (0)39 451 370
- Prodhimtaria: Asfalt, beton, zhavor, konstruksione metali, etj.- Ndërtimtaria: E ulët dhe e lartë...
Data e regjistrimit:01 Nentor 2008
Install Engineering
Kroi i Bardhë nr. 12
Prishtinë 10000
Tel: 038 540 977; 044 147 749, 044 296 932
Fax: 038 540 977
Ndermarrja Install Engineering sh.p.k. nga Prishtina është themeluar ne gusht te vitit 1999.Fillimisht...
Data e regjistrimit:30 Nentor 2008
Shko tek faqja: 1 2 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

FizioPlus

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in