Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishKosova Real Estate
http://www.kosovarealestate.net
Prishtinë 10000
Kosova Real Estate përmes web faqes zyrtare ju mundëson të gjithë agjencioneve te patundshmërive,...
Data e regjistrimit:03 Shtator 2007

Radhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
AL-TRADE
http://www.altrade-ks.com
Gllogoc
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 544 063; +377 (0) 44 169 662; +377 (0)44 170 971
NNTP "AL-TRADE" ka për qëllim që të zhvillohet duke shfrytëzuar teknologjinë më të...
Data e regjistrimit:03 Korrik 2009
Dumnica Group
Ulpianë U1
Prishtinë
Tel: +381 (0)38 555 814
Fax: +381 (0)38 555 814
Shiten Banesat,Lokalet,Garazhat(Nentokesore),te cilat gjinden ne Dragodan ne lagjen e re "Veranda...
Data e regjistrimit:02 Tetor 2006
Kosova Real Estate
http://www.kosovarealestate.net
Prishtinë 10000
Kosova Real Estate përmes web faqes zyrtare ju mundëson të gjithë agjencioneve te patundshmërive,...
Data e regjistrimit:03 Shtator 2007
lagjjaalbana
http://www.lagjjaalbana.com
Hajvali
Prishtinë 10000
Tel: 044430320
Shesim troje te parcelizuara nga 4/5 ari parcela, posedojne uje, kanalizim,rryme,ndriqim,rruga eshte...
Data e regjistrimit:03 Tetor 2007
Ntp "7 vellëzerit"
http://www.7vellezerit.20m.com
Rr. Dëshmoret e Kombit
Vushtrri 38000
Tel: +377 (0)44 403 555
Fax: +381 (0)28 573 007
Bejmë shitjen e banesave ne Prishtine dhe ne Vushtrri.Ne Prishtine banesat gjenden ne lagjen "vellusha"ne...
Data e regjistrimit:10 Shtator 2007
Patundshmeri.com
http://www.patundshmeri.com
Dardania I 2/6
Gjilan
Oferta për shitjen dhe blerjen e banesave, shtepive, trojeve, etj, na vizitoni në www.patundshmeri...
Data e regjistrimit:24 Tetor 2006
PRONA.NET
http://www.prona.NET
Prishtinë 10000
Tel: +377 (0)44 655 911; +377 (0)44 672 671
PRONA.NET Reklamë e pronave - pasurive të paluajtshme.
Data e regjistrimit:03 Maj 2007
Property Real Estate-Albania
http://www.propalb.com
Rr. Muhamet Gjollesha
Tiranë
Tel: +355 (0)69 257 4799
Shitje-blerje apartamente, villa, toka, ne Shqiperi (Tirane, Durres, Vlore, Sarande). Sherbime turistike,...
Data e regjistrimit:26 Maj 2009
SWISS KOSOVA AG
http://www.swiss-kosova.com
Hanry Dunant
Prishtinë 10000
Tel: 038 550 219
Fax: 038 550 219
Ndertim i lartë dhe shitje e patundshmerive.
Data e regjistrimit:30 Qershor 2008
VProps.info
http://www.vprops.info
Zona Industriale nr.315
Prishtinë 10000
Tel: +381 38 245 783
Fax: +381 38 245 783
VProps.info është treg ku çdokush mund të shes dhe blej një pronë. Ne vetëm ju takojm juve me...
Data e regjistrimit:27 Tetor 2006

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in