Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


KOSOFT
http://www.kosoft.eu
Bulevardi Bill Klinton
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0) 38 609 338
KOSOFT ju ofron të gjitha shërbimet për një prezantim profesional të kompanisë tuaj në internet,...
Data e regjistrimit:27 Shtator 2006

Radhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
KOHA Marketing
Sheshi "Nëna Terezë" nr. 31/b
Prishtinë 10000
Tel: 038 249 104
Fax: 038 248 880
KOHA Marketing ofron këto shërbime:Reklama në gazetën Koha Ditore (oferta, tenderë, aplikacione,...
Data e regjistrimit:23 Tetor 2008
KOSOFT
http://www.kosoft.eu
Bulevardi Bill Klinton
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0) 38 609 338
KOSOFT ju ofron të gjitha shërbimet për një prezantim profesional të kompanisë tuaj në internet,...
Data e regjistrimit:27 Shtator 2006
KUPIPROG
http://www.kupiprog.net
28 Nëntori
Gjilan 60000
Tel: +377 44 260 797
Ne ofrojm shërbime profesionale në:• Web Design (Punimin e webfaqeve),• Web Hosting (Hapësirë...
Data e regjistrimit:28 Qershor 2007
LEMON Graphic Design & Marketing Studios
http://www.lemondesignstudios.com
Qendra Tregtare "Bregu i Diellit"
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 559 955
Perfaqesues ekskluziv per marketing ne TV KLANKOSOVA.
Data e regjistrimit:11 Maj 2009
Librarija Likoshani
Qendra e re tregtare Drenas
Drenas 38138
Tel: 044 362 385
Librarija Likoshani Gjendet ne Drens ne Lokalet e reja lokali E8.Librarija Likoshani ben kryerjen e ketyre...
Data e regjistrimit:20 Qershor 2009
Lila design Marketing
http://www.lilamarketing.com
S.Stavileci pn
Gjakovë 50000
Tel: 045 31 70 70
Lila design Marketing.
Data e regjistrimit:27 Janar 2010
Maestro Production
http://www.maestroproduction.com
Rr. Luan Haradinaj Hy19 Nr17
Prishtinë 10000
Tel: +377 44 620-698
MAESTRO PRODUCTION është kompani mediale e përqendruar në prodhime për Film, Video, Audio, Web,...
Data e regjistrimit:18 Janar 2008
Meteor Graphic
Velania 14/1
Prishtinë 10 000
Tel: 044/049 115-0338
"Meteor Graphic" është ndërmarrje shërbyese dhe kryen të gjitha llojet e rekllamave të...
Data e regjistrimit:11 Gusht 2008
NPN "AEG"
http://www.macho-sharr.com
Sharr ( Dragash )
Sharr 22020
Tel: 044 201 093
Prodhimi i ambalazhit plastik për përdorim në mjekësi, farmaci, kozmetikë, industri ushqimore.Tregtimi...
Data e regjistrimit:29 Maj 2007
Pixel Design
http://www.pixeldesign-3d.com
Mujë Krasniqi
Mitrovicë
Tel: 049516544
Reklama, Animacione 2D-3D, Design Grafik, Webfaqe, etj ...
Data e regjistrimit:16 Mars 2010
Shko tek faqja: 1 2 3 4 5 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

FizioPlus

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in