Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Radhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
Smart Bits
http://www.smart-bits.ch
Rr. Abdyl Frashëri 42
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 244 688
- Consulting Company- Management - Business Development- Interim Executive Management- ECDL Representative-...
Data e regjistrimit:04 Nentor 2008
Urban Tech
Pejton
Prishtinë 10000
Tel: 044 344 004
Ofrojmë këto shërbime:- Mirëmbajtjen e librave të kontabilitetit,- Regjistrimin dhe likuidimin e...
Data e regjistrimit:09 Janar 2009
ZIG Consulting Sh.p.k.
http://www.zig-al.com
Rruga e Kavajes G Kam Business Center kati 4
Tiranë
Tel: 003554238092
Fax: 003554238092
ZIG Consulting Sh.p.k. është firma e Konsulencës kontabile-audituese-ligjore-këshilluese tregtare...
Data e regjistrimit:12 Shtator 2007
Shko tek faqja: 1 2 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

FizioPlus

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in