Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Radhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
JYSK
http://www.scan-color.com
Zona Industriale
Fushë Kosovë 12000
Tel: +381 (0)38 245 665
Fax: +381 (0)38 245 664
Shtrat, Banjo, Shtëpi dhe Kopsht.
Data e regjistrimit:27 Nentor 2007
N.T.P FEJZA COMM
Rruga Skenderbeu
Burim
Tel: 044 138 590
Fax: 039 51 720
Ofrojmë material rryme, ujësjellsit, ngjyra, sanitari, qeramika. Materialet jua dergojmë deri në...
Data e regjistrimit:09 Mars 2009
Ocean pishine
Gjilan
Tel: +377 (0)44 143 497
Bejme shitjen e sistemit te filtrimit per te gjtha llojet e pishinave si dhe montimin,Hydromasazha,sauna...
Data e regjistrimit:16 Maj 2008
Salloni i Sanitarisë "NATEX"
Krushë e Madhe
Rahovec
Tel: +377 (0)44 139 446; +377 (0)44 229 867
Ofrojmë: Material të ujit dhe Sanitari, Keramikë, Materiale të rrymës, ngjyra, etj.
Data e regjistrimit:27 Nentor 2008
Scan Color
http://www.scan-color.com
Zona Industriale
Fushë Kosovë 12000
Tel: +381 (0)38 245 665
Fax: +381 (0)38 245 664
Ofrojmë prodhime cilësore të standardit evropian, me asortiment shumë të gjerë dhe me shërbime...
Data e regjistrimit:27 Nentor 2007
Shko tek faqja: 1 2 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

FizioPlus

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in