Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
CITADELA
Rr. Abedin Rexha, p.n
Klinë
Tel: +377 (0)44 150 359
Prodhim i materialeve për ndërtimtari:Prodhimi i ngjitësit për: qeramikë, mermer dhe granit, blloka...
Data e regjistrimit:19 Shkurt 2009
CTA
Pjetër Bogdani Nr. 26
Pejë 30000
Tel: 039 432 577; 044 506 446
Fax: 039 432 466
CTA ju ofron shërbime të ndryshme termo dhe hidro instaluese me një cilësi të lartë të shërbimeve...
Data e regjistrimit:30 Nentor 2008
Drilon Trade
Rr.Abedin Rexha,p.n
Klinë
Tel: +381 (0)39 71 664; +377 (0)44 120 927
Fax: +381 (0)557 960
Veprimtaria: Ndërtimi i lartë dhe i ulët, Prodhimi i trajseve për veprimtari, Tregtimi me prodhime...
Data e regjistrimit:02 Nentor 2008
Eko Fresh Company
http://www.freewebs.com/ekofreshcompany/
Magjistralja Prishtinë-Shkup
Ferizaj 70000
Tel: +377 (0)44 650 040
Kompania jone ka startuar qe nga viti 2007 dhe eshte ne bashkëpunim me disa firma te vendit tone.Kjo...
Data e regjistrimit:25 Shtator 2008
Elita center
Dardani
Gjakove 50500
Tel: +377 (0)44 505 467
Ofrojm, Laminat, sanitari, mobileri,dyer te hyrjes, te gjitha keto i importojm nga Malaizia dhe kan qmime...
Data e regjistrimit:04 Qershor 2008
Euro Coop
Rruga e Prishtinës p.n.
Shtime 72000
Tel: 044 142 519; 044 201 883
Tek Euro Coop ju do të gjeni: teknikë të bardhë, artikuj elektro-energjetik, paisje për hidrosanitari,...
Data e regjistrimit:13 Shtator 2008
Fatoni
Rr. Rrustem Statovci nr.29/A
Prishtinë 10000
Tel: +377 (0)44 434 311
Ofrojmë material instalues për ujësjellës, sanitari, kanalizim, material elektrik ngjyra dhe llaqe,...
Data e regjistrimit:27 Shtator 2008
Fortesa
http://www.fortesa.net
Veternik
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 545 696; +381 (0)38 552 229
Fax: +381 (0)38 552 229
Shërbimet tona:Shitësit tanë profesinalë do ju ndihmojnë ne perzgjedhjen e mallit qe do te ju ploteson...
Data e regjistrimit:21 Shtator 2008
Frangu Pishine
http://www.pishina.com
Km i 3 - Magjistralja Ferizaj-Prishtinë
Ferizaj
Tel: per Kosove 044143497 per Zvicerr 0041794462600
Bëjmë shitjen dhe montimin e te gjitha pajisjeve per pishina private dhe publike,hydromasazhave,saunave...
Data e regjistrimit:04 Tetor 2007
Install Engineering
Kroi i Bardhë nr. 12
Prishtinë 10000
Tel: 038 540 977; 044 147 749, 044 296 932
Fax: 038 540 977
Ndermarrja Install Engineering sh.p.k. nga Prishtina është themeluar ne gusht te vitit 1999.Fillimisht...
Data e regjistrimit:30 Nentor 2008
Shko tek faqja: 1 2 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in