Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version EnglishGerman Training Center
http://www.gtc-kosova.org
Bislim Bajgora (te rampa)
Mitrovicė 40010
Tel: 028530156
Fax: 028530156
German Training Center (GTC) ėshtė Qendėr e specializuar nė fushėn e trajnimeve profesionale. Nė kėtė...
Data e regjistrimit:26 Gusht 2008

Radhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qėlluar
Agjencioni per perkthime "Te Nysreti
Rr. Deshmoret e Kombit Nr.121
Vushtrri 42000
Tel: 049314377
Fax: 028570992
Bėjmė Pėrkthime Professionale prej Gjuhės Angleze nė Gjuhen Shqipe si dhe prej Gjuhės Shqipe nė atė...
Data e regjistrimit:08 Qershor 2008
AID - Associates for Information and Development
http://aidkosova.webs.com/
Prishtinė 10000
Tel: +377 (0)44 126 007
AID ėshtė kompani e re nė Kosovė por me anėtarė me pėrvojė, vendorė dhe ndėrkombėtarė.AID ėshtė duke...
Data e regjistrimit:03 Tetor 2008
American University in Kosovo - Training and Development Institute
http://www.aukonline.org/?cid=1,27
Gėrmia Campus
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 518 542
Fax: +381 (0)38 518 458
Departamenti i Trajnimeve dhe Zhvillimit prane Universitetit Amerikan merret me trajnime profesionale...
Data e regjistrimit:13 Prill 2008
Centro Evolucione Moda
http://www.at-cem.com
Rruga e kavajes(kisha katolike)
Tiranė
Tel: +355 (0)69 2200 622
Fax: +3554240014
Akademia Centro Evolucione Moda ėshtė shkolla e parė dhe e vetme shqiptare e njohur nga ministria e arsimit...
Data e regjistrimit:28 Shtator 2007
COMAX
http://www.comaxi.com
Rruga UĒK 80/3
Prishtinė 10000
Tel: +386 (0)49 468 490
COMAX ėshtė themeluar duke u bazuar nė praktikat mė tė mira botėrore tė disiplinės sė menaxhimit, ndėrmarrje...
Data e regjistrimit:26 Mars 2009
Elia style
http://www.eliastyle.com
Ruga Myslym Shyri
Tiranė
Tel: 335042224156
Elia style eshte shkolla me e madhe e modes ne shqiperi Me nje eksperience 7 vjecare ne fushen e shkollave...
Data e regjistrimit:05 Qershor 2008
English School ENGY
http://www.eng-school-engy.freewebspace.com
Fan Noli
Mitrovicė 40000
Tel: 049 849 672
Shkolla profesionale e kurseve te gjuhes angleze per te gjitha nivelet, per te rritur (Beginner-Advanced)...
Data e regjistrimit:30 Gusht 2008
German Training Center
http://www.gtc-kosova.org
Bislim Bajgora (te rampa)
Mitrovicė 40010
Tel: 028530156
Fax: 028530156
German Training Center (GTC) ėshtė Qendėr e specializuar nė fushėn e trajnimeve profesionale. Nė kėtė...
Data e regjistrimit:26 Gusht 2008
I-KAF (Instituti per Kontabilitet, Auditim dhe Financa)
http://www.ikaf.org
Ulpianė C2, Hy.III, Nr.6.
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 550 608
Fax: +381 (0)38 550 608
Instituti KAF (Instituti pėr Kontabilitet, Auditim dhe Financa) ėshtė krijuar pėr tė qenė njė Institut...
Data e regjistrimit:22 Prill 2009
IAP ShM "Luarasi"
http://www.shmluarasi.com
Bajram Bahtiri p.n.
Prishtinė 10030
Tel: +381 (0)38 246 000
Shkolla e mesme "Luarasi" ėshtė institucion arsimor privat (IAP), e themeluar nė mars tė vitit...
Data e regjistrimit:28 Shtator 2008
Shko tek faqja: 1 2 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in