Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishGerman Training Center
http://www.gtc-kosova.org
Bislim Bajgora (te rampa)
Mitrovicë 40010
Tel: 028530156
Fax: 028530156
German Training Center (GTC) është Qendër e specializuar në fushën e trajnimeve profesionale. Në...
Data e regjistrimit:26 Gusht 2008

Radhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
Agjencioni per perkthime "Te Nysreti
Rr. Deshmoret e Kombit Nr.121
Vushtrri 42000
Tel: 049314377
Fax: 028570992
Bëjmë Përkthime Professionale prej Gjuhës Angleze në Gjuhen Shqipe si dhe prej Gjuhës Shqipe në...
Data e regjistrimit:08 Qershor 2008
AID - Associates for Information and Development
http://aidkosova.webs.com/
Prishtinë 10000
Tel: +377 (0)44 126 007
AID është kompani e re në Kosovë por me anëtarë me përvojë, vendorë dhe ndërkombëtarë.AID...
Data e regjistrimit:03 Tetor 2008
American University in Kosovo - Training and Development Institute
http://www.aukonline.org/?cid=1,27
Gërmia Campus
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 518 542
Fax: +381 (0)38 518 458
Departamenti i Trajnimeve dhe Zhvillimit prane Universitetit Amerikan merret me trajnime profesionale...
Data e regjistrimit:13 Prill 2008
Centro Evolucione Moda
http://www.at-cem.com
Rruga e kavajes(kisha katolike)
Tiranë
Tel: +355 (0)69 2200 622
Fax: +3554240014
Akademia Centro Evolucione Moda është shkolla e parë dhe e vetme shqiptare e njohur nga ministria...
Data e regjistrimit:28 Shtator 2007
COMAX
http://www.comaxi.com
Rruga UÇK 80/3
Prishtinë 10000
Tel: +386 (0)49 468 490
COMAX është themeluar duke u bazuar në praktikat më të mira botërore të disiplinës së menaxhimit,...
Data e regjistrimit:26 Mars 2009
Elia style
http://www.eliastyle.com
Ruga Myslym Shyri
Tiranë
Tel: 335042224156
Elia style eshte shkolla me e madhe e modes ne shqiperi Me nje eksperience 7 vjecare ne fushen e shkollave...
Data e regjistrimit:05 Qershor 2008
English School ENGY
http://www.eng-school-engy.freewebspace.com
Fan Noli
Mitrovicë 40000
Tel: 049 849 672
Shkolla profesionale e kurseve te gjuhes angleze per te gjitha nivelet, per te rritur (Beginner-Advanced)...
Data e regjistrimit:30 Gusht 2008
German Training Center
http://www.gtc-kosova.org
Bislim Bajgora (te rampa)
Mitrovicë 40010
Tel: 028530156
Fax: 028530156
German Training Center (GTC) është Qendër e specializuar në fushën e trajnimeve profesionale. Në...
Data e regjistrimit:26 Gusht 2008
I-KAF (Instituti per Kontabilitet, Auditim dhe Financa)
http://www.ikaf.org
Ulpianë C2, Hy.III, Nr.6.
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 550 608
Fax: +381 (0)38 550 608
Instituti KAF (Instituti për Kontabilitet, Auditim dhe Financa) është krijuar për të qenë një...
Data e regjistrimit:22 Prill 2009
IAP ShM "Luarasi"
http://www.shmluarasi.com
Bajram Bahtiri p.n.
Prishtinë 10030
Tel: +381 (0)38 246 000
Shkolla e mesme "Luarasi" është institucion arsimor privat (IAP), e themeluar në mars të...
Data e regjistrimit:28 Shtator 2008
Shko tek faqja: 1 2 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in