Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
Celina-s
Hekurudha e vjeter
Rahovec
Tel: +377 (0)44 329 8849
Kompania Celina-s meret me prodhimin e kartonit dhe kartonazhes dhe eshte e para ne KOSOVE dhe SHQIPERI...
Data e regjistrimit:24 Prill 2007
Fita-Plast
Hoxhë Kadri Prishtina
Prishtinë 10000
Tel: +377 (0)44 405 918; +377 (0)44 114 179
Prodhojmë te gjitha llojet e ambalazhit nga plastika PE deri prej 100ml deri 4 litra.
Data e regjistrimit:13 Prill 2008
IRTEX
K.Atatyrku 34
Mitrovicë 40000
Tel: +377 (0)44 215 373
Jemi prodhues i najllonit polietilenit dhe ate :LDPE, LLDPE dhe HDPE., si dhe bëjë flexo shtypjen e...
Data e regjistrimit:26 Shkurt 2007
LTG Plast
Bernice e Poshtme
Prishtinë 10000
Tel: +377 (0)44 507 716
Bejme perpunimin e masave te plastikes; Ambalazh shishe te ndryshme nga 100ml deri ne 5 litra, me ane...
Data e regjistrimit:26 Mars 2009
N.T.P " V I L E S "
MbretershaTeuta 5
Prishtinë 10000
Tel: +377 (0)44 606 110
Ndërmarrja Tregtare Prodhuese "Viles" prodhon ambalazhë per pemë, perime dhe fruta pyjore,...
Data e regjistrimit:31 Dhjetor 2008
NPN "AEG"
http://www.macho-sharr.com
Sharr ( Dragash )
Sharr 22020
Tel: 044 201 093
Prodhimi i ambalazhit plastik për përdorim në mjekësi, farmaci, kozmetikë, industri ushqimore.Tregtimi...
Data e regjistrimit:29 Maj 2007
Trend
http://www.trend-amb.com
Afër Xhamisë së Llapit
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 23 66 34
Fax: +381 (0)38 23 66 34
Shtypshkronja | Prodhimi i ambalazhit | Studio Grafike.
Data e regjistrimit:30 Shtator 2006

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in