Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qėlluar
e-Connect
http://www.econnect.al
Bregu i Diellit, Rr. Hyzri Talla Nr.12
Prishtinė 10000
Tel: +377 (0)44 910 910
Ofrojmė produkte dhe zgjidhje pėr sisteme tė telefonisė, rrjetės sė internetit, sisteme te alarmit te...
Data e regjistrimit:06 Tetor 2009
INET
http://www.inetkosova.com
Zona Industriale Veternik
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 545 507
Shitje dhe instalim e sistemeve tė sigurimit - alarme tė vjedhjes (DSC-Kanadė) dhe tė zjarrit (Bentel-Itali),...
Data e regjistrimit:06 Gusht 2007
InterAdria
http://www.interadria-ks.com
Ali Kelmendi 28
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 229 170
Fax: +381(0)38 246 375
Enterprise for Software development, Telecommunication and Education.Established on 1989. Product Portfolio:...
Data e regjistrimit:17 Gusht 2007

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

FizioPlus

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in