Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
Edialtour Albanian Online Travel Agency
http://www.edialtour.com
George W. Bush Kulla 1
Tiranë 1233
Tel: 003554264599
Fax: 003554264599
200 hotele në të gjthë Shqiperinë Sarande, Durres, Golem, Shengjin, Vlore, ksamil, Dhermi. Llogara,...
Data e regjistrimit:30 Qershor 2007
HOTEL.al
http://www.hotel.al
Box:8282
Tiranë
Guidë hotelesh në Ballkan, Evropë dhe Botë.Me hotel.al ju do te gjeni 368 hotele në Ballkan dhe...
Data e regjistrimit:25 Qershor 2008
Komplekse Turistike në Ulqin
http://www.visit-ulcinj.com/
Ulqin 85360
Tel: +382 (0)85 455 297
Leshoj Apartmane- Dhoma ne Ulqin per te kaluar pushimet verore ne Ulqin- Plazhe te madhe. Informatat...
Data e regjistrimit:02 Qershor 2007
Tolundo
Velipoj, Qendër
Shkodër
Tel: +355 (0)68 229 6118
AKOMODIMI NE VELIPOJE NE HOTELHOTELI ESHTE I KOMPLETUAR ME TE GJITHA KUsHTET.DHE I VENDOSUR NE QENDER...
Data e regjistrimit:21 Maj 2007
Villa Golden Sun ne Ulqin
http://www.goldensun-ul.com
Rruga e Kosoves
Ulqin 853650
Tel: +38285411253
Villa ¨Golden Sun ¨ gjendet në Ulqin, më saktësisht në Pinjesh. Villa ka 9 apartamente luksoze...
Data e regjistrimit:04 Qershor 2008
Villa Selamia
http://www.villa-selamia.com
Plazha e madhe
Ulqin
Tel: +377 (0)44 134 646
Villa: "SELAMIA" gjendet ne Plazh te Madh 2.5 km larg Ulqinit.Ndodhet ne afersi te kompleksit...
Data e regjistrimit:29 Janar 2007

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in