Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
AIC
http://www.aiclass.eu
AIC Center Building
Tiranë
Tel: Different langage only mail.
AIC is multi wide a company on the globalised market. Our trading alliance with a lot biggest companies...
Data e regjistrimit:03 Nentor 2008
MEGASOL
http://www.megasol.al
Rr. Bill Klinton nr. 16
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 223 657, +377 (0)44 260 455
Megasol është firma e parë shqiptare e cila bashkëpunon me firmen zvicrrane në fushën e enegjisë...
Data e regjistrimit:05 Tetor 2007
Megasol
bul.Bill Clinton nr. 16
Prishtine
Tel: 038223657
Megasol-albania eshte dege e kompanise zvicerrane Megasol. Bejm importin ,shitje dhe montimin e energjise...
Data e regjistrimit:01 Gusht 2008
Megasol-Albania
http://www.megasol.ch
Bill Clinton Nr. 16
Prishtinë 10000
Tel: +377 44 655 781
Fax: +381 38 223 657
Ndermarrja e pare dhe e vetme ne vend per shitjen dhe montimin e impianteve te energjise Solare (Djellore),...
Data e regjistrimit:21 Tetor 2009
Research & Development in Kosova
http://www.rd-seferi.de
Isa Boletini 19
Skenderaj 41000
Tel: +49 821 9067 999-0
Fax: +49 821 9067 999-29
Firma jone merret me Planifikimin ndertimin dhe vendosjen e Konstruksioneve fotovoltaike, te cilat driten...
Data e regjistrimit:28 Janar 2007

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in