Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qėlluar
CITADELA
Rr. Abedin Rexha, p.n
Klinė
Tel: +377 (0)44 150 359
Prodhim i materialeve pėr ndėrtimtari:Prodhimi i ngjitėsit pėr: qeramikė, mermer dhe granit, blloka siporeski,...
Data e regjistrimit:19 Shkurt 2009
Eko Fresh Company
http://www.freewebs.com/ekofreshcompany/
Magjistralja Prishtinė-Shkup
Ferizaj 70000
Tel: +377 (0)44 650 040
Kompania jone ka startuar qe nga viti 2007 dhe eshte ne bashkėpunim me disa firma te vendit tone.Kjo...
Data e regjistrimit:25 Shtator 2008
Fortesa
http://www.fortesa.net
Veternik
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 545 696; +381 (0)38 552 229
Fax: +381 (0)38 552 229
Shėrbimet tona:Shitėsit tanė profesinalė do ju ndihmojnė ne perzgjedhjen e mallit qe do te ju ploteson...
Data e regjistrimit:21 Shtator 2008
Intershped
Magjistrala Prishtinė-Shkup
Ferizaj
Tel: +381 (0)290 20 565
Fax: +381 (0)290 20 565
Importues i keramikes, granitit, granitit industrial, ngjitesave dhe masės pėr fugim. Pėrfaqėsues gjeneral...
Data e regjistrimit:02 Tetor 2006
L & L LIKAJ
http://www.basicsystem-likaj.de
Mülheimerstr. 24
D-40880 Ratingen
Tel: 0491747772441
Fax: 04921029977391
Te nderuar Zonja dhe Zotri!Deshirojm te ju njoftojm per Programet e Punve qe kryesojm:Ne kryesojm ne...
Data e regjistrimit:25 Shkurt 2008
N.T.P FEJZA COMM
Rruga Skenderbeu
Burim
Tel: 044 138 590
Fax: 039 51 720
Ofrojmė material rryme, ujėsjellsit, ngjyra, sanitari, qeramika. Materialet jua dergojmė deri nė shtėpitė...
Data e regjistrimit:09 Mars 2009
Salloni i Sanitarisė "NATEX"
Krushė e Madhe
Rahovec
Tel: +377 (0)44 139 446; +377 (0)44 229 867
Ofrojmė: Material tė ujit dhe Sanitari, Keramikė, Materiale tė rrymės, ngjyra, etj.
Data e regjistrimit:27 Nentor 2008
SKIFTERI MERMER
te Rrethi nė dalje Rr. pėr Ferizaj
Prishtinė 10000
Tel: +377 (0)44 161 337; +377 (0)44 295 455
Punojmė nga graniti dhe mermeri: Shkallė, Pllaka, Polisa tė dritarėve, Parmak, Kamina, Fasada, Pllaka...
Data e regjistrimit:02 Dhjetor 2008

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

FizioPlus

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in