Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qėlluar
Adria Kosova sh.p.k.
Rruga "Nėnė Tereza" 48/3
Prishtinė 10000
Tel: 044945322 & 049362883
Fax: 038224512
Adria Kosova sh.p.k., ėshtė pėrfaqėsuese e "Dr Luigit" pėr Kosovė, prodhues ekskluziv i papuēeve...
Data e regjistrimit:26 Mars 2008
Butiku ELEGANCA
Qyteza Pejton
Prishtinė 10000
Tel: +377 (0)44 198 999
Qė ju tė dukeni sa mė elegant, atėherė vizitone butikun ELEGANCA.
Data e regjistrimit:26 Qershor 2008
Fjolla
Rr.Adem Jashari Nr. 128
Prizren
Tel: +377 (0)44 113 172
Kemi kepucė solemne ekskluzive pėr femra, poashtu edhe kėpuce eksluzive dhe solemne pėr meshkuj.
Data e regjistrimit:24 Tetor 2006
GENTLI Shoes
http://www.gentli.com
Pallati i Rinisė
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 247 879
GENTLI Shoes ėshtė i pranishėm nė pikat kryesore tregtare tė Prishtinės me tri shitore, nėpėrmjet tė...
Data e regjistrimit:07 Korrik 2009
ORME
Qyteza Pejton
Prishtinė 10000
Tel: 044/49 202 432, 238 470
Shoes & Bags .....Best quality, style & price
Data e regjistrimit:24 Janar 2008
Rinas Trade
http://www.rinastrade-ks.com
Rr. Ahmet Kaēiku
Ferizaj 70000
Kompania jonė me qendėr nė Ferizaj ėshtė ndėrmarrje e cila ėshtė e pėrbėr nga tre divizione Rinas trade,...
Data e regjistrimit:12 Janar 2007

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in