Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
Afidesign
http://www.afidesign.biz
Ulpiana, tek tregu i gjelbert
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 522 772
Afidesign eshte agjensi e sherbimeve grafike, e specializuar ne dizajn dhe shtyp. Ofrojme dizajnin e...
Data e regjistrimit:18 Prill 2007
AS Marketing
rr. Tringë Smajli nr.6
Prishtinë 10 000
Tel: +381 38 245 888/mob.+377 45 245 888//+386 49 245 888
Fax: +381 38 245 888
Agjencia e Marketingut - publikime te marketingut ne te gjitha mediat elektronike dhe te shkruara.billbord,organizime...
Data e regjistrimit:20 Nentor 2009
Asha Graphics
http://www.ashagraphics.com
Rr. Tahir Zajmi p.n
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 603 888
Dizajn, Reklama, Ofset, Sito, Shtyp, Meny, Vizitkarta, Shtyp kolor ne shkrepsa, Lapsa, Kuti te vizitkartave,...
Data e regjistrimit:01 Tetor 2006
Bora Marketing
http://www.moving-board.com
Rr. "Bregu i Diellit", Zona e Lindjes, Nr. 5
Prishtinë 10000
Tel: +386 (0)49 844 444
Bora Marketing Sh.P.K. është kompania e vetme në Kosovës e cila ka mundësinë ekskluzive të ofrimit...
Data e regjistrimit:16 Prill 2008
DESIGN STUDIO POINT
http://www.ds-point.com
Rr.Gazmend Zajmi Nr.17
Prishtinë 10000
Tel: 044149 732; 044 402 587
Studio profesionale për realizimin e reklamave ndriçuese, web dizajneve, llogove, pano/banerëve, kapela,...
Data e regjistrimit:05 Nentor 2008
Enineon
http://www.enineon.com
Nëna Terezë
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 244 448
Neonreklama 3D (me gypa), reklama serike me presim - vakum, qendisje deri ne 43 X 33 cmm, tampon shtyp,...
Data e regjistrimit:30 Shtator 2006
Gazirek Reklama
Sheshi Bill Klinton
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 551 749
Ju ofrojmë këto shërbime: Dizajne, reklama të larta 17m, reklama ndriquese, bilborda, tabela me reklamë...
Data e regjistrimit:30 Shtator 2006
Librarija Likoshani
Qendra e re tregtare Drenas
Drenas 38138
Tel: 044 362 385
Librarija Likoshani Gjendet ne Drens ne Lokalet e reja lokali E8.Librarija Likoshani ben kryerjen e ketyre...
Data e regjistrimit:20 Qershor 2009
Meteor Graphic
Velania 14/1
Prishtinë 10 000
Tel: 044/049 115-0338
"Meteor Graphic" është ndërmarrje shërbyese dhe kryen të gjitha llojet e rekllamave të...
Data e regjistrimit:11 Gusht 2008
Pro Marketing
Bregu i Diellit
Prishtinë 10000
Tel: 044 185 017
"Pro Marketing "është Agjencion Marketingu, kryesisht ofron shërbime raklamimi në Pano...
Data e regjistrimit:13 Shkurt 2009
Shko tek faqja: 1 2 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in