Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qėlluar
Gjimnazi “Frang Bardhi”
Mitrovicė
Tel: +381 (0)28 30 747
Gjimnazi "Frang Bardhi" - Mitrovicė.
Data e regjistrimit:23 Shkurt 2007
IAP ShM "Luarasi"
http://www.shmluarasi.com
Bajram Bahtiri p.n.
Prishtinė 10030
Tel: +381 (0)38 246 000
Shkolla e mesme "Luarasi" ėshtė institucion arsimor privat (IAP), e themeluar nė mars tė vitit...
Data e regjistrimit:28 Shtator 2008
MAC - Kolegji Mehmet Akif
http://www.mackosova.com
Veternik
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 540 166
Fax: +381 (0)38 540 155
MAC ofron edukim tė lartė pėr nxėnės duke u fokusuar nė tė arriturat akademike dhe zhvillimet e pėrgjithshme...
Data e regjistrimit:11 Nentor 2006
Prishtina High School
http://www.phs-asi.org
Fahu Postal 322
Prishtinė 10000
Tel: +377 (0)44 901 901
Ne mė tė vertetė jemi shkollė Amerikane.
Data e regjistrimit:09 Shtator 2008
Qendra Vitrina
http://fullideasbank.al . http//vitrina.al
Vitrina 1 Bulevardi Dėshmorėt e Kombit, pas 2 Kullave Binjake
Tiranė
Tel:  +355 (0)42 357 961; +355 68 20 67 991
Fax:  +355 (0)42 357 961
VITRINA eshte nje lider ne te gjithe Shqiperine per formimin profesional dhe mbeshtetjen e projektev...
Data e regjistrimit:07 Tetor 2009
Shkolla e Mesme "28 Nėntori"
Nazim Gafuri
Prishtinė
Tel: +381 (0)38 243 910
Shkolla e Mesme "28 Nėntori" - Prishtinė.
Data e regjistrimit:15 Shkurt 2007
Shkolla e Mesme "Abdyl Frashėri"
Sheshi "Bill Klinton"
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 542 102
Shkolla e Mesme "Abdyl Frashėri" - Prishtinė.
Data e regjistrimit:05 Janar 2007
Shkolla e Mesme "Dr. Ali Sokoli"
Lagja Pelagonia
Prishtinė
Tel: +381 (0)38 545 581
Shkolla e Mesme "Dr. Ali Sokoli" - Prishtinė
Data e regjistrimit:06 Tetor 2008
Shkolla e Mesme "Eqrem Qabej"
Nazim Gafurri
Prishtinė
Tel: +381 (0)38 517 489
Shkolla e Mesme "Eqrem Qabej" - Prishtinė.
Data e regjistrimit:30 Gusht 2008
Shkolla e Mesme "Gjin Gazuli"
Nazim Gafurri
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 517 488
Shkolla e Mesme "Gjin Gazuli" - Prishtinė.
Data e regjistrimit:09 Tetor 2008
Shko tek faqja: 1 2 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in