Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
Agjencioni Turistik ARSIMI COMPANY
Tetovë - Rr. Sasho Pinxhur 62
Tetovë - Kreuzlingen 1200 - 8280
Tel: 0038970625615
Fax: 0041793535803
Agjencioni Turistik Arsimi Company është agjencion me 15 vite pervoj ne kete lemi , me 2 selit...
Data e regjistrimit:29 Dhjetor 2008
AIRALBA Travel Center
http://www.airalba.com
Airport Frankfurt Terminal 1
Frankfurt am Main 60549
Tel: +49 (0)69 695 39 727
Fax: +49 (0)69 695 95 698
Fluturime, Hotel, Turizem, Rent a Car, SIXT
Data e regjistrimit:13 Janar 2007
ARTSAN-LIMOUSINE
http://www.artsan-limousine.com
Dardania 2 20/16
Gjilan 60000
Tel: +377 (0)44 178 560
ELEGANCË DHE STILNE JEMI MË TË MIRËT PËR DASMA AHENGJETRANSPORT NGA AEROPORTIUDHËTIME ZYRTAREVIDEO...
Data e regjistrimit:20 Mars 2007
Auto Shkodra
http://www.autoshkodra.com
Lagjia e Emshirit p.n.
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 541 401
Fax: +381 (0)38 541 401
We are company located in Prishtina, Kosovo as one of the first local companies to offer Rent a Car services...
Data e regjistrimit:13 Dhjetor 2006
Debona Auto
http://www.gruppodebona.it
Kryqi i Lipjanit QMI
Lipjan
Tel: 038/580399
Fax: 038/580399
Debona Auto eshte kompani qe merret me shitjen dhe huazimin e automjeteve te reja dhe te perdorura, kryesisht...
Data e regjistrimit:06 Shtator 2008
Euro Turist
http://www.euroturist.com.mk
Ilindenska 64/9
Tetovë 1200
Tel: +389 (0)44 330 155
Fax: +389 (0)44 339 354
Duke ofruar aranzhmane për pushime ashtu si ju keni ëndëruar, fluturime me aeroplan në të gjitha...
Data e regjistrimit:16 Prill 2009
Fati Limuzin
Afër stacionit të autobusëve
Prizren
Tel: +377 (0)44 116 455; +377 (0)44 881 882
Nësë deshironi që dasma juaj të duket më e bukur për këtë kujdeset Agjencioni "Fati Limuzin"...
Data e regjistrimit:09 Tetor 2008
Noshi Rent A Car
http://www.noshi.al
Rruga e Durresit nr 79
Tiranë
Tel: +355 (0)69 2037 824
NOSHI Rent A Car, kompania me e re e Makinave me Qera ne Shqiperi. Makina me transmision automatik dhe...
Data e regjistrimit:11 Maj 2009
Orikum - Makina me Qira
http://www.orikum.net
Vlore
Fier
Tel: +355692068484
Fax: +35533230692
Kompania Ymeri , eshte ne sherbim te publikut qe nga viti 1998, pra ka nje experince te mire ne relacion...
Data e regjistrimit:20 Shtator 2008
RENT A CAR TOSI
Ulpiane
Prishtinë 10000
Tel: 044 331 234
Ju ofrojme vetura me qira me qmime shume te volitshme prej 19.99 euro. Shërbimi për ne airoport dhe...
Data e regjistrimit:16 Shkurt 2009
Shko tek faqja: 1 2 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

FizioPlus

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in