Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
Albtourist
http://www.albtourist.net
Tiranë
Albtourist.net ka si synim zhvillimin e turizmit ne Shqiperi. Ne mundohemi te ofrojme informacion per...
Data e regjistrimit:21 Dhjetor 2008
Amazona
Vushtrri
Tel: +377 (0)44 454 454
Me anë të këtyre faqeve të internetit, pronari dhe personeli i hotelit ju ftojnë të vini dhe të...
Data e regjistrimit:02 Tetor 2006
Colosseo Hotel
http://www.colosseohotel.com
Rr. 13 Dhjetori
Shkodër
Tel: +355 224 7513
Fax: +355 224 7514
Sic e sygjeron dhe vete emri, ky hotel eshte ndertuar duke marre shkas nga nje prej mrekullive te arkitektures...
Data e regjistrimit:23 Shtator 2008
Edialtour Albanian Online Travel Agency
http://www.edialtour.com
George W. Bush Kulla 1
Tiranë 1233
Tel: 003554264599
Fax: 003554264599
200 hotele në të gjthë Shqiperinë Sarande, Durres, Golem, Shengjin, Vlore, ksamil, Dhermi. Llogara,...
Data e regjistrimit:30 Qershor 2007
Europa Grand Hotel
http://www.europagrandhotel.com
Sheshi 2 Prilli
Shkoder
Tel: +355 (0)2224 1211
Fax: +355 (0)2224 7470
Grand Hotel Europa eshte nje nga hotelet me prestigjoze, i ndodhur ne qender te qytetit te Shkodres,...
Data e regjistrimit:21 Maj 2009
Europe Turist
http://www.europeturist.com.mk
Kazanxhiska 15 Lok.2
Shkup
Tel: (02) 3 216 713
Fax: (02) 3 216 704
Shoqata Turistike "Europe Turist" me qendër në Gostivar, e themeluar dhe punon qysh prej...
Data e regjistrimit:09 Gusht 2008
Hotel KOTONI B+B
http://www.kotonihouse.com
Lagjia Palorto Nr. 8
GJirokaster
Tel: 0692366846
Fax: 0355 8426 35 26
Hotel Kotoni B+B ndodhet ne qender te qytetit muze te Gjirokastres.Pozicioni gjeografik i Hotelit ne...
Data e regjistrimit:01 Shkurt 2010
Hotel Afa
http://www.hotelafa.com
Ali Kelmendi nr.15
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 227 722
Fax: +381 (0)38 244 682
Hotel Afa është një hotel i ri, i ndërtuar në një nga vendet më të mira të Prishtinës.
Data e regjistrimit:08 Nentor 2006
Hotel Ambasador
http://www.hotel-ambasador.com
Rr. Ardian Krasniqi Nr.1
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 248 300
Fax: +381 (0)38 248 500
Hotel Ambasador - Prishtinë.
Data e regjistrimit:06 Tetor 2008
Hotel Aragosta
http://www.aragosta.al
Rruga Taulantia
Durrës
Tel: +355 52 226477
Fax: +355 52 233720
Aragosta eshte hotel me 4 yje qe ndodhet ne pjesen me te bukur te qytetit te durresit. Eshte i vendosur...
Data e regjistrimit:05 Korrik 2008
Shko tek faqja: 1 2 3 4 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in