Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


Radhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qėlluar
Albakos
Rr-deshmoret e kombit
vushtrri 42000
Tel: +377 (0)44 196 919;+386(0)49 572 072
Fax: 028572072
Mbajme linjen Durres dhe Ulqin exkurzione, linja te rregullta brenda kosoves (mitro-vu-pr), shoping tura...
Data e regjistrimit:08 Janar 2010
Albtourist
http://www.albtourist.net
Tiranė
Albtourist.net ka si synim zhvillimin e turizmit ne Shqiperi. Ne mundohemi te ofrojme informacion per...
Data e regjistrimit:21 Dhjetor 2008
ALEA TRAVEL
http://www.aleatravel.com
Jeronim De Rada 1A3
Prizren 20000
Tel: 029-230-501
Fax: 029-230-501
HYRI NE TREGUN VENDAS SI NJE OPERATOR TURISTIK ME VULLNETIN E BINDJEN SE DO TE PERMBUSHE KERKESAT E KLIENTEVE...
Data e regjistrimit:26 Shkurt 2015
ANA TRAVEL & TOURS
http://www.ana.al
Bulevardi "Zogu I"
Tiranė
Tel: +355 4 222 88 04
Fax: +355 4 223 24 03
PO MENDONI PĖR PUSHIMET?Ka vetėm njė rrugė pėr realizimin e ėndrrave tuaja, vetėm njė mėnyrė pėr tė bėrė...
Data e regjistrimit:22 Maj 2008
AS Travel Club
http://www.astravel-club.com
rr. Tringė Smajli nr.6
Prishtinė 10 000
Tel: +381 38 245 888/mob.+377 45 245 888//+386 49 245 888
Fax: +381 38 245 888
Avio bileta, aranzhmane turistike, rezervime te hotelit, rent a car.
Data e regjistrimit:20 Nentor 2009
ASLLANITOURS
Rr.GjonN.Kazazi 386/2
Gjakovė
Tel: 381(0)390 23111, 37744 129129
ORGANIZOJME FLUTURIME ME AEROPLAN: Prishtinė- Zurich Prishtinė-Wien Prishtinė-Frankfurt Prishtinė-Tiranė...
Data e regjistrimit:12 Tetor 2006
AT COMMAG Travel
Mbretėresha Teutė 137
Mitrovicė 40000
Tel: 028/532-940
Fax: 028/539-773
COMMAG Travel eshte Agjensioni i pare privat ne Mitrovice, ne bashkpunim korrekt me te gjithe agjentet...
Data e regjistrimit:25 Janar 2008
ATHS
http://www.vitiri.com
Rr. Donika Kastrioti
Tiranė
Tel: +355 (0)4 233 997;+355 (0)4 240 955/ 232 424
Fax: +355 (0)4 233 913;
ATHS ėshtė e para Agjensi nė Shqipėri, ku me Siglėn "ATHS", pėr herė tė parė, Shqiptarėt kanė...
Data e regjistrimit:10 Dhjetor 2008
Barileva Turist
http://www.barilevaturist.com
Rruga e UĒK-sė
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 243 581
Barileva Turist u formua nė vitin 1991 nė Prishtinė. Qė nga ajo kohė pandėrprerė, pasagjerėve tanė ju...
Data e regjistrimit:02 Tetor 2006
Bashkimi Reisen
Fsh. Korish
Prizren
Tel: +381 (0)29 626 583
Organizojmė udhėtime mbrenda dhe jashtė Kosovės, njėherit mbajmė linjen rregullt nė relacionin Prizren-Prishtinė...
Data e regjistrimit:01 Tetor 2006
Shko tek faqja: 1 2 3 4 5 6 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in