Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


Radhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qėlluar
Shpejtimi
Sheshi Bill Clinton 14
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 235 333
Fax: +381 (0)38 235 333
Linja te rregullta urbane dhe ndėrurbane, udhėtime me autobus nė ēdo relacion te mundshėm, ekskurzione...
Data e regjistrimit:02 Tetor 2006
Zef Reisen
Rr. Nėna Terezė p.n
Gjakovė
Tel: +381 (0)390 23 940
Fax: +381 (0)390 23 940
Ju mirėpret nė ēdo kohė duke ju ofruar kėto shėrbime vijat e rregullta pėr: Zurih, Bazel, Gjenevė me...
Data e regjistrimit:02 Tetor 2006
AL - ITKAN
http://www.al-itkan.com
Dardani
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 542 096
Fax: +381 (0)38 542 098
Organizojmė aranzhmane pėr haxh dhe umre nė bashkėpunim me kompaninė e njohur nga Arabia Saudite po me...
Data e regjistrimit:02 Tetor 2006
N.SH. Altavia Travel
http://www.altaviatravel.com
Luan Haradinaj N# 27 Pėrballė stacionit tė Policisė N# 1
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 543 543
Fax: +381 (0)38 517 715
Orari i punės E Hėnė - E PremtėE Shtunė E Dielė Prej orės 08:30 deri nė 19:00Prej orės 09:00 deri nė...
Data e regjistrimit:05 Tetor 2006
DONA-TOURS
Agjencia gjindet te ndertesat e reja ku tani jan ndertuar te ura e hekrit ne vushtrri
Vushtrri
Tel: +377 (0)44 198 421
Fax: 003211698350
Mirė se vini te DONA-TOURS. Ne udhėtojmė qdo dit per ne rrugrn magjitrale Prishtinė dhe Mitrovicė per...
Data e regjistrimit:10 Tetor 2006
A.T.FLAKA
28 Nėntori
Gjilan
Tel: +381 (0)280 20 622
Fax: +381 (0)280 20 622
risi risi bejmė organizimin ne HAXH me qmime te volitshme.transfere me BUS- etj.... rezervime te biletave...
Data e regjistrimit:11 Tetor 2006
ASLLANITOURS
Rr.GjonN.Kazazi 386/2
Gjakovė
Tel: 381(0)390 23111, 37744 129129
ORGANIZOJME FLUTURIME ME AEROPLAN: Prishtinė- Zurich Prishtinė-Wien Prishtinė-Frankfurt Prishtinė-Tiranė...
Data e regjistrimit:12 Tetor 2006
Kosova Airlines
http://www.kosovaairlines.com
Vellusha e Poshtme 17
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 24 91 85
Fax: +381 (0)38 24 91 89
Kosova Airlines ju mundėson rezervimin Online te biletave, paguaj me Visa dhe Matercard.
Data e regjistrimit:04 Nentor 2006
A & N Travel Agency
http://www.antravel.net
Qendra tregtare "Pėrparimi" lok. 66
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 559 230
Fax: +381 (0)38 559 230
Kompania jonė gjatė tėrė vitit kalendarik disponon me aranzhmane tė ndryshme turistike verore dhe dimėrore....
Data e regjistrimit:22 Dhjetor 2006
Union Travel
Rr. Nėna Terezė, 58A/2
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 552 233
Fax: +381 (0)38 553 787
Union Travel ėshtė agjensi udhėtimesh, ėshtė anėtare e IATA-s, agjent i autorizuar pėr te gjitha kompanitė...
Data e regjistrimit:11 Janar 2007
Shko tek faqja: 1 2 3 4 5 6 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in