Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
A & N Travel Agency
http://www.antravel.net
Qendra tregtare "Përparimi" lok. 66
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 559 230
Fax: +381 (0)38 559 230
Kompania jonë gjatë tërë vitit kalendarik disponon me aranzhmane të ndryshme turistike verore dhe...
Data e regjistrimit:22 Dhjetor 2006
A.T.FLAKA
28 Nëntori
Gjilan
Tel: +381 (0)280 20 622
Fax: +381 (0)280 20 622
risi risi bejmë organizimin ne HAXH me qmime te volitshme.transfere me BUS- etj.... rezervime te biletave...
Data e regjistrimit:11 Tetor 2006
Agjencioni Turistik "Kaltersia Reisien"
Rr. Mbretëresha Teutë
Mitrovicë 40000
Tel: +381 (0)28 535 000; +377 (0)44 626 220 / 626 200
Fax: +381 (0)28 535 000
Kaltersia Reisen organizon udhëtime në mbarë boten, si me: aeroplan, autobus dhe anije. Kaltersia...
Data e regjistrimit:19 Mars 2009
Agjencioni Turistik ARSIMI COMPANY
Tetovë - Rr. Sasho Pinxhur 62
Tetovë - Kreuzlingen 1200 - 8280
Tel: 0038970625615
Fax: 0041793535803
Agjencioni Turistik Arsimi Company është agjencion me 15 vite pervoj ne kete lemi , me 2 selit...
Data e regjistrimit:29 Dhjetor 2008
Agjensioni turistik " Arbesa Turist "
http://www.arbesa-turist.com
Rr. Dëshmorët e kombit
Ferizaj 70000
Tel: 0290 322 444
Fax: 0290 320 157
Ofrojmë të gjitha linjat e destinacioneve botrore : me avion , me autobus , dhe me tragetsi dhe ofrojme...
Data e regjistrimit:10 Mars 2008
Air Prishtina
http://www.airprishtina.com
Gartenshtrase 145
Tel: +41 (0)61 272 9991
Air Prishtina është kompani aviotransportuese.
Data e regjistrimit:02 Tetor 2006
Air Zekaj Tours
http://www.airzekajtours.com
Rr. Mbreteresha Teute
Pejë 30 000
Tel: 039 423 400
Fax: 039 422 036
Air Zekaj Tours. Me ne eshte kenaqesi te udhetoni...!!
Data e regjistrimit:23 Janar 2012
AIRALBA Travel Center
http://www.airalba.com
Airport Frankfurt Terminal 1
Frankfurt am Main 60549
Tel: +49 (0)69 695 39 727
Fax: +49 (0)69 695 95 698
Fluturime, Hotel, Turizem, Rent a Car, SIXT
Data e regjistrimit:13 Janar 2007
AIRNET
Rr.Durresit (pranë shkolles Qemal Stafa)
Tiranë 13133
Tel: +355 4 237111
Fax: +355 4 237111
Agjensi udhetimesh & Turistike.
Data e regjistrimit:04 Korrik 2007
AL - ITKAN
http://www.al-itkan.com
Dardani
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 542 096
Fax: +381 (0)38 542 098
Organizojmë aranzhmane për haxh dhe umre në bashkëpunim me kompaninë e njohur nga Arabia Saudite...
Data e regjistrimit:02 Tetor 2006
Shko tek faqja: 1 2 3 4 5 6 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in