Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
Bar-Restaurant Damastion
http://www.damastion.ch
Bajram Bahtiri p.n.
Prishtinë 10000
Tel: +386 (0)49 847 401
Ambient ekskuziv , ambient relaksues i ngrohtë dhe familijar. Gërshetimi i klasikes dhe modrnes. Një...
Data e regjistrimit:17 Shtator 2008
Bistro Odyssea
Perandori Justinian, Pejton
Prishtinë
Tel: +377 (0)44 556 444
Restaurant Bistro Odyssea.
Data e regjistrimit:07 Tetor 2008
Business Caffe
Eliot Engel
Peje 30000
Tel: +386 (0)49 348 668
Ambient ekskuziv , ambient relaksues i ngrohtë dhe familijar. Gërshetimi i klasikes dhe modrnes. Një...
Data e regjistrimit:17 Shtator 2009
Colosseo Hotel
http://www.colosseohotel.com
Rr. 13 Dhjetori
Shkodër
Tel: +355 224 7513
Fax: +355 224 7514
Sic e sygjeron dhe vete emri, ky hotel eshte ndertuar duke marre shkas nga nje prej mrekullive te arkitektures...
Data e regjistrimit:23 Shtator 2008
DILLONI Export-Import
http://www.dillonibenz.com
Miradi e Epërme
Fushë Kosovë
Tel: 038 566 555;
Fax: 038 566 556
DILLONI Export-Import është ndërmarrje shërbyese tregtare me seli në Miradi të Epërme në Fushë...
Data e regjistrimit:03 Dhjetor 2008
Elzar
Perandori Justinian
Prishtinë 10000
Tel: 044 477 407
Restaurant Elzar ofron ambient te kendshem per ushqim dhe pije te ndryshme. Ushqimi eshte kryesisht i...
Data e regjistrimit:11 Shtator 2008
Europa Grand Hotel
http://www.europagrandhotel.com
Sheshi 2 Prilli
Shkoder
Tel: +355 (0)2224 1211
Fax: +355 (0)2224 7470
Grand Hotel Europa eshte nje nga hotelet me prestigjoze, i ndodhur ne qender te qytetit te Shkodres,...
Data e regjistrimit:21 Maj 2009
Euroshpati
Rruga e Jasharajve
Drenas
Tel: 049 655 336; 044 655 336
Restaurant pizzeria ..EURO SHPATI..Drenas ju ofron ushqime nga skara pije alkolike dhe jo alkolike...
Data e regjistrimit:02 Maj 2007
Kastrati Impex
Rr. Iliaz Agushi 3/a
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 249 647
Kushina profesionale për hotele, restorante, bare dhe pasticeri.
Data e regjistrimit:18 Tetor 2006
Kompleksi AS
Ferizaj
Tel: +377 (0)44 120 471
Kompleksi AS- Pishinë,- Motel,- Restaurant,- Petrol.Kompleksi AS ju ofron të gjitha kushtet që të...
Data e regjistrimit:11 Janar 2008
Shko tek faqja: 1 2 3 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in