Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
Brasserie Caffe Uno
Rr; Mustafa Kruja ;nr 5
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 720 328
Caffe bar, pizzeri, pasta restaurant, grill.Përballë Parlamentit të Kosovës në Prishtinë. Terasë...
Data e regjistrimit:17 Shtator 2009
Euroshpati
Rruga e Jasharajve
Drenas
Tel: 049 655 336; 044 655 336
Restaurant pizzeria ..EURO SHPATI..Drenas ju ofron ushqime nga skara pije alkolike dhe jo alkolike...
Data e regjistrimit:02 Maj 2007
Pizzeria ASK
http://www.038ask.com
Qendra Tregtare "Bregu i Diellit"
Prishtinë 10000
Tel: +377 (0)44 702 095
Pizzeria ASK, një piceri e stilit modern tani edhe në Prishtinë.Posedojmë një meny te preferuar...
Data e regjistrimit:25 Shkurt 2007
Restaurant Pizzeria "Cali"
Rr. Dëshmoret e Kombit
Ferizaj
Tel: +381 (0)290 22 255
Pregadisim gjellëra shqiptare, pizza, sendviche si dhe pije freskuese aloolike dhe joalkoolike.
Data e regjistrimit:30 Shtator 2006
Restaurant Xix
http://www.XixOnline.com
Luan Haradinaj 2
Prishtinë 10000
Tel: 038 248 002
Restaurant Xix gjendet në qender te Prishtines. Sherben ushqim Italian dhe vendor. Pizzat dhe specialitete...
Data e regjistrimit:20 Gusht 2007

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in