Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qėlluar
AL-PORTO
Rr. Mbreti Justinian 7/1a
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 247 574
Ofrojme te Gjitha llojet e pallaqinkave si: Te thate Eurokrem Mjalte Eurokrem-kokos Eurokrem - Kikirrika...
Data e regjistrimit:12 Tetor 2006
Pasticeri & Delikatese
http://www.pasticeridelikatese.com
Rr.Ismail Qemali,Pallati: 12,
Tiranė
Tel: +355 (0)4 224 5424; +355 (0)68 205 5091 / +355 (0) 67 2055091
"Pastiēeri Delikatesė" dhe stafi i saj kanė njė eksperiencė 19 vjeēare nė profesionin e guzhinės.Rreth...
Data e regjistrimit:24 Janar 2009
Pizzeria ASK
http://www.038ask.com
Qendra Tregtare "Bregu i Diellit"
Prishtinė 10000
Tel: +377 (0)44 702 095
Pizzeria ASK, njė piceri e stilit modern tani edhe nė Prishtinė.Posedojmė njė meny te preferuar pėr ju,...
Data e regjistrimit:25 Shkurt 2007
Sulltan 1
Rr. Nazmi Gafurri
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 245 707
Bakllava dhe Pasta.
Data e regjistrimit:31 Tetor 2006

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in