Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
Brasserie Caffe Uno
Rr; Mustafa Kruja ;nr 5
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 720 328
Caffe bar, pizzeri, pasta restaurant, grill.Përballë Parlamentit të Kosovës në Prishtinë. Terasë...
Data e regjistrimit:17 Shtator 2009
Business Caffe
Eliot Engel
Peje 30000
Tel: +386 (0)49 348 668
Ambient ekskuziv , ambient relaksues i ngrohtë dhe familijar. Gërshetimi i klasikes dhe modrnes. Një...
Data e regjistrimit:17 Shtator 2009
Caffe Bar "BARQA"
Rr. Zahir Pajaziti nr. 41/3
Besianë
Tel: +377 (0)44 163 198
Caffe Bar "BARQA" në Besianë, në qendër të qytetit përballë postës. Ju dëshirojmë...
Data e regjistrimit:01 Tetor 2006
Colosseo Hotel
http://www.colosseohotel.com
Rr. 13 Dhjetori
Shkodër
Tel: +355 224 7513
Fax: +355 224 7514
Sic e sygjeron dhe vete emri, ky hotel eshte ndertuar duke marre shkas nga nje prej mrekullive te arkitektures...
Data e regjistrimit:23 Shtator 2008
NTP Gashi
Drenas 417069
Tel: +37744417069
Ntp Gashi ka mininimarketin edhe internet kafen besi net edhe cafiterin takimi skenderaj. Ne keto...
Data e regjistrimit:29 Janar 2008
Pasticeri & Delikatese
http://www.pasticeridelikatese.com
Rr.Ismail Qemali,Pallati: 12,
Tiranë
Tel: +355 (0)4 224 5424; +355 (0)68 205 5091 / +355 (0) 67 2055091
"Pastiçeri Delikatesë" dhe stafi i saj kanë një eksperiencë 19 vjeçare në profesionin...
Data e regjistrimit:24 Janar 2009
XHEKO IMPERIAL
http://www.xheko-imperial.com
Rruga: Deshmoret e 4 Shkurtit
Tiranë
Tel: +355 (0)4 225-9574/ 75/ 76/ 77
Fax: +355 (0)4 224-6852
XHEKO IMPERIAL ndërtuar në 2008 në zemer të Tiranës, i vendosur në mënyrë ideale ndërmjet Presidencës...
Data e regjistrimit:19 Prill 2009

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

FizioPlus

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in