Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
Ben Com
Magjistraja Prishtinë - Ferizaj
Ferizaj
Tel: +381 (0)290 27 999
Prodhojmë produkte te dimensioneve dhe llojeve te ndryshme për banjo nga poliesteri sipas standardeve...
Data e regjistrimit:01 Tetor 2006
Bp Home LLC
http://www.bp-home.com
Lidhja e Prizrenit,Nr:45,Tophane
10000
Tel: 044/049174800n
Fax: 038240120
Tregtim i te gjitha matrialeve të enterierit dhe exterierit, Ndërtim dhe zhvillim të projekteve të...
Data e regjistrimit:30 Nentor 2009
Fortesa
http://www.fortesa.net
Veternik
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 545 696; +381 (0)38 552 229
Fax: +381 (0)38 552 229
Shërbimet tona:Shitësit tanë profesinalë do ju ndihmojnë ne perzgjedhjen e mallit qe do te ju ploteson...
Data e regjistrimit:21 Shtator 2008
Iliria
http://www.iliriakos.com
Zona Industriale
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 243 863
Fax: +381 (0)38 243 867
Bën prerjen dhe përpunimin e pllakave me makina kompjuterike të teknologjisë së fundit. Gjithashtu...
Data e regjistrimit:03 Dhjetor 2008
JYSK
http://www.scan-color.com
Zona Industriale
Fushë Kosovë 12000
Tel: +381 (0)38 245 665
Fax: +381 (0)38 245 664
Shtrat, Banjo, Shtëpi dhe Kopsht.
Data e regjistrimit:27 Nentor 2007
KERASAN
http://www.kerasan.net
Veternik
Prishtinë
Tel: +381 (0)38 545 667
Fax: +381 (0)38 545 667
Veprimtaria jonë me lëminë e sanitarisë ka filluar qysh në vitin 1994. Të gjitha aktivitetet tona...
Data e regjistrimit:22 Shkurt 2008
N.T.P.SH. Shala Company
Rr. Trepca Nr.6
Prizren
Tel: +377 (0)44 122 754; +377 (0)44 119 629
Salloni i Sanitarisë "Shala Company", Prizren.
Data e regjistrimit:04 Nentor 2008

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in