Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
Elita center
Dardani
Gjakove 50500
Tel: +377 (0)44 505 467
Ofrojm, Laminat, sanitari, mobileri,dyer te hyrjes, te gjitha keto i importojm nga Malaizia dhe kan qmime...
Data e regjistrimit:04 Qershor 2008
Gola
Dëshmoret e Lirisë
Gjakovë 50000
Tel: 044 236 145
Firma gola është firmë prodhuse e mobileris -prodhoim ,dhoma fjetje,interjerë,kuzhina,dhoma femijesh,paradhoma,regalla...
Data e regjistrimit:26 Dhjetor 2007
Janina
Lipjan 14000
Tel: +381 (0)290 323 206; +377 (0)44 125 611
Fax: +381 (0)290 323 206
Prodhimi i gypave “janinaflex” nga polietileni, Prodhimi i eko-parketit, etj.
Data e regjistrimit:30 Tetor 2008
JYSK
http://www.scan-color.com
Zona Industriale
Fushë Kosovë 12000
Tel: +381 (0)38 245 665
Fax: +381 (0)38 245 664
Shtrat, Banjo, Shtëpi dhe Kopsht.
Data e regjistrimit:27 Nentor 2007
Kalaja Epox
Fsh.Petrove
Shtime 72000
Tel: +381 (0)290 389 404
Fax: +381 (0)290 390 924
Kalaja Epox është ndërmarrje ndërtimore e cila ofron dysheme industriale dhe sportive me materiale...
Data e regjistrimit:23 Shkurt 2008
L & L LIKAJ
http://www.basicsystem-likaj.de
Mülheimerstr. 24
D-40880 Ratingen
Tel: 0491747772441
Fax: 04921029977391
Te nderuar Zonja dhe Zotri!Deshirojm te ju njoftojm per Programet e Punve qe kryesojm:Ne kryesojm ne...
Data e regjistrimit:25 Shkurt 2008
Laminat EXCLUSIV
http://www.laminati.blogspot.com
Rexhep Luci Nr.20
Prishtinë 10000
Tel: +377 (0)44 807 040
Shesim Laminat të kualitetit të lart me qmime shumë te volitshme.Laminati është prodhim Gjerman...
Data e regjistrimit:25 Prill 2008
LESNA
http://www.lesna.net
Zona Industriale
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 531 344
Fax: +381 (0)38 548 125
LESNA vazhdon të ofrojë një asortiment të gjerë të prodhimeve të natyrave të ndryshme përmes...
Data e regjistrimit:07 Nentor 2006
Prlezar d.o.o
P. Mishkine 55
Vrbovec 10340
Tel: 00385996781200
Ju ofrojm prodhime te ndryshme te drurit si pershembull parket e te tjera.
Data e regjistrimit:04 Janar 2009
Sh.p.k. Fruti
Dobrushë
Burim
Tel: +381 (0)39 451 632; +377 (0)44 138 663
Dyer, dritare, laminat dhe parket nga prodhuesi gjerman.
Data e regjistrimit:27 Nentor 2008

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

FizioPlus

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in