Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
Boston Group Co.
http://www.bostongroup.biz
Rr.Vushtrisë nr.27
Prishtinë 10000
Tel: +378 (0)38 247 182
Fax: +378 (0)38 247 182
Tapeta Muri nga Amerika, Anglia, Franca, Gjermania, Italia, Holanda, Belgjika. Panella dekorues nga Spanja...
Data e regjistrimit:09 Shkurt 2009
RBR TEXTIL
Rr. Armend Daci nr. 11
Prishtinë 10000
Tel: +377 (0)44 444 442; +386 (0)49 111 013
Mbulesa, qarqafa të ndryshëm, perde dekorative, materiale për mbulesa të shtretërve, jastëka dekorativ...
Data e regjistrimit:03 Dhjetor 2008
Remember Me
http://www.dergonilule.com
Rr. Qamil Hoxha 3, nr. 1, Prishtinë
Prishtinë
Tel: + 381 38 245 345, + 377 44 283 344
Remeber Me është themeluar në Korrik të vitit 2003. Shitorja e jonë e luleve ka një lokacion të...
Data e regjistrimit:05 Shtator 2007
Suvenir "MILOTI"
1. Rr. Skeenderbeu
Gjilan 60000
Tel: 044 133 513, 044 321 799
Gjëra Artistike dhe Dekorative për shtepinë tuaj. Veshje Kombëtare, kukulla të vogla me veshje kombëtare,...
Data e regjistrimit:17 Dhjetor 2006
Walldesign
http://www.walldesign-ks.com
Rr. Pejes nr. 29
Prishtinë 10000
Tel: 044326326
Ofrojme tapeta vynil te kualitetit te larte dhe me cmime te arsyeshme. Tapetat kane keto cilesi:1. Pastrohen...
Data e regjistrimit:11 Shtator 2008

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in