Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
ABC Engineering
http://www.abc-kos.com
Rr.Sadik Stavileci nr.90
Gjakovë 50000
Tel: + 381 (0)390 21 264
Fax: + 381 (0)390 21 264
Mobilie kualitative Sllovene dhe Italiane. Dyer dhe dritare Sllovene, parket klasik, llamel parket dhe...
Data e regjistrimit:27 Mars 2007
ADMIRAL Mobileri
http://www.admiral-al.com
Rr. "Kavajes" ish parku i autobuzave
Tiranë
Tel: +355 42 239 777; +355 68 40 40 124
Ofron dhoma gjumi per femije dhe te rritur, modele te pakrahasueshme klasike dhe moderne, nje komoditet...
Data e regjistrimit:24 Nentor 2008
Ahikos
Fsh. Nikadin
Ferizaj
Tel: +381 (0)290 27 919
Fax: +381 (0)290 28 486
Fabrika e mobiljeve.
Data e regjistrimit:01 Tetor 2006
Albaniku
Sheshi Agim HAJRIZI, Shtëpia e mallrave
Mitrovicë
Tel: +381 (0)28 228 891
Sallon i mobiljeve.
Data e regjistrimit:01 Tetor 2006
ALBED
Rr. Kongresi i Manastirit
vushtrri
Tel: +381(0)28 72 660
Fabrika e prodhimit te mobiljeve.
Data e regjistrimit:12 Tetor 2006
Amre
http://www.amre-group.com
Zona industriale
Lipjan 14000
Tel: +381 (0)38 581 848
Mobille Italiane.
Data e regjistrimit:09 Nentor 2008
Blero Design
Rr. Nëna Terezë p.n,
Fushë Kosovë
Tel: +381 (0)38 535 582
Blerodesign është një kompani e cila ofron shitjen dhe montimin e rafteve të të gjitha llojeve....
Data e regjistrimit:01 Tetor 2006
Bp Home LLC
http://www.bp-home.com
Lidhja e Prizrenit,Nr:45,Tophane
10000
Tel: 044/049174800n
Fax: 038240120
Tregtim i te gjitha matrialeve të enterierit dhe exterierit, Ndërtim dhe zhvillim të projekteve të...
Data e regjistrimit:30 Nentor 2009
DPZ Beha-N
http://www.beha-n.com
Xh. Hajda-Toni pn
Rahovec
Tel: +381 (0)29 76 542
Njoftojmë se jemi prodhues te vozeve (fuçive) te drurit per deponimin dhe ruajtjen e veres dhe rakise....
Data e regjistrimit:24 Shkurt 2007
Duglas
Magjistralia Podujevë-Merdarë
Podujevë
Tel: +377 (0)44 162 503; 044 171 150
Programi prodhues: Kuzhina, Mobile shtëpiake, Inventar për zyre, Dhoma për fëmijë. Prodhimet tona...
Data e regjistrimit:05 Nentor 2008
Shko tek faqja: 1 2 3 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in