Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
Iva’s Translation Agency
http://www.alb-eng.com
Gjilan
Tel: +377 (0)44 405 574
Ofrojme sherbime perkthimi nga gjuha Shqipe ne gjuhen Angleze dhe anasjelltas. per informata te metutjeshme...
Data e regjistrimit:22 Maj 2008
Agjencia e Përkthimeve "Premium"
Kodra e Diellit, Rr. Xheladin Hana, O13/6
Prishtinë 10000
Tel: 049 141 586 / 044 141 586
Shërbime të përkthimit profesional simultan, konsekutiv dhe me shkrim nga të gjitha lëmitë profesionale.24...
Data e regjistrimit:11 Qershor 2008
Agjencioni per perkthime "Te Nysreti
Rr. Deshmoret e Kombit Nr.121
Vushtrri 42000
Tel: 049314377
Fax: 028570992
Bëjmë Përkthime Professionale prej Gjuhës Angleze në Gjuhen Shqipe si dhe prej Gjuhës Shqipe në...
Data e regjistrimit:08 Qershor 2008
AID - Associates for Information and Development
http://aidkosova.webs.com/
Prishtinë 10000
Tel: +377 (0)44 126 007
AID është kompani e re në Kosovë por me anëtarë me përvojë, vendorë dhe ndërkombëtarë.AID...
Data e regjistrimit:03 Tetor 2008
Albaglobal shpk
http://www.albaglobal.com
rruga "Ismail Qemali" pallati 34/1, hyrja 4/4 Tiranë, Shqipëri
Tiranë 1000
Tel: +3552254406
Fax: +3552254406
Albaglobal ofron shërbime përkthimi, dhe interpretimi nga të gjitha gjuhët në gjuhën shqipe dhe...
Data e regjistrimit:21 Maj 2009
Alfa com
Fazli Grajqevci 7/a
Prishtine 10000
Tel: 044 584-305
Alfa com perkthen te gjitha llojet e teksteve nga gjuha shqipe ne ate serbe dhe anasjelltas.
Data e regjistrimit:08 Mars 2010
Avokat Zenullah Pirraku
http://www.avokat.co.nr
Rr.Fehmi e Xheva Lladrovci
Drenas 13000
Tel: +377 (0)44 248 130
Kryejm këto sherbime:Keshilla juridike, Padi te ndryshme, Ankesa, Kontrata, Perfaqsime, Ndermjetsime,...
Data e regjistrimit:13 Prill 2008
BUZUKU CONSULTING GROUP
http://www.buzukuconsulting.com
Bulevar M.Tita b.b
Ulqin 85360
Tel: +381 (0)85 401 748
Fax: +381 (0)85 413 538
BUZUKU CONSULTING GROUP ju ofron keto sherbime: Regjistrimi i të gjitha formave të subjekteve afariste,Shërbimet...
Data e regjistrimit:26 Dhjetor 2006
Edona GmbH
http://www.edona.ch
Hochstrasse 115
Schaffhausen 8200
Tel: +41 52 624 0174
Fax: +41 52 624 0525
Agjensioni Edona GmbH, organizon udhëtime me autobus modern, Zvicer-Kosovë-Zvicer.Edona GmbH, është...
Data e regjistrimit:06 Prill 2008
English School ENGY
http://www.eng-school-engy.freewebspace.com
Fan Noli
Mitrovicë 40000
Tel: 049 849 672
Shkolla profesionale e kurseve te gjuhes angleze per te gjitha nivelet, per te rritur (Beginner-Advanced)...
Data e regjistrimit:30 Gusht 2008
Shko tek faqja: 1 2 3 4 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in