Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Kosova Real Estate
http://www.kosovarealestate.net
Prishtinë 10000
Kosova Real Estate përmes web faqes zyrtare ju mundëson të gjithë agjencioneve te patundshmërive,...
Data e regjistrimit:03 Shtator 2007

Radhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
GLOB SERVICE
http://www.simobiliar.com
Rruga e Dibres
Tiranë
Tel: 068 60 20 605
Agjensi imobiliare. Shesim dhe japim me qera pasuri te pa luajteshme, troje, aprtamente, magazina, zyra,...
Data e regjistrimit:19 Nentor 2008
INFOVLORA Agency
http://www.infovlora.com
Blv. Vlore-Skele,perballe fabrikes se orizit
Vlorë
Tel: ++355 33 30889
Fax: ++355 33 30889
Motoja jone eshte: " Vetëm në pak minuta ju mund të realizoni atë që s’keni mundur prej...
Data e regjistrimit:14 Shtator 2007
KONTAKTI
Rr. 7 Shtatori
Pejë
Tel: 044 707 474
Agjension me seli në Pejë, bën shit-blerjen e pronave ne te gjithë Kosovën.
Data e regjistrimit:18 Nentor 2008
Kosova Immobilien
http://www.kosova-immobilien.com
Rr. Eqrem Çabej nr. 13
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 248 165; +377 (0)44 245 454
Agjensioni i pasurive dhe pronave të paluajtshme KOSOVA IMMOBILIEN ju mundëson për të bërë shitjen...
Data e regjistrimit:20 Qershor 2007
Kosova Real Estate
http://www.kosovarealestate.net
Prishtinë 10000
Kosova Real Estate përmes web faqes zyrtare ju mundëson të gjithë agjencioneve te patundshmërive,...
Data e regjistrimit:03 Shtator 2007
Metropoli
http://www.myspace.com/patundshmeri
Ulpianë
Prishtinë
Tel: 044-718-263
Fax: 038-549-150
agjencioni ....METROPOLI.... ben shitblerjen e banesave, trojeve, qerajave ,puneve te ndryshme juridike...
Data e regjistrimit:28 Mars 2008
N.T.SH. GALAKTIKA
Rr. Jusuf Gërvalla
Prizren 20000
Tel: +377 (0)44 561 633
Agjencioni yne merret me ndermjetesimin ne shitblerjen e patundshmerive (shtepi, banesa. lokale dhe troje)....
Data e regjistrimit:01 Prill 2008
PAJTESA
Bulevardi Bill Clinton Nr.36
Prishtinë 10000
Tel: 038 224 189; 044/049 353 048
Fax: 038 224 189
Agjencioni për patundshmëri "Pajtesa" - Shitblerje & Qiradhënje: Banesa, Lokale, Troje,...
Data e regjistrimit:02 Dhjetor 2008
PRONA.NET
http://www.prona.NET
Prishtinë 10000
Tel: +377 (0)44 655 911; +377 (0)44 672 671
PRONA.NET Reklamë e pronave - pasurive të paluajtshme.
Data e regjistrimit:03 Maj 2007
Property Real Estate-Albania
http://www.propalb.com
Rr. Muhamet Gjollesha
Tiranë
Tel: +355 (0)69 257 4799
Shitje-blerje apartamente, villa, toka, ne Shqiperi (Tirane, Durres, Vlore, Sarande). Sherbime turistike,...
Data e regjistrimit:26 Maj 2009
Shko tek faqja: 1 2 3 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

FizioPlus

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in