Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
"AVOKATURA JASHARI"
Rr. "Mulla Idrizi", nr. 6
Gjilan 60000
Tel: +377 (0)44 312 627
"Avokatuara Jashari", nga Gjilani, funksionon qe nga viti 1992, dhe si e tille deri me sot...
Data e regjistrimit:13 Tetor 2009
Advokatur & Rechtsberatung TRIAS
http://www.advokatur-trias.ch
Effingerstrasse 8
Bern 3011
Tel: +41 (0)31 318 03 03
Fax: +41 (0)31 318 03 04
Ne jemi aktiv në të gjitha fushat e ligjit Zvicerian: të punës, familjes, martesave, kriminalitetit,...
Data e regjistrimit:29 Gusht 2007
AlbMedia
Fushe Kosove
Fushë Kosovë
Tel: +381 (0)63 862 8453
Ofrojme keshilla profesionale në marketing dhe biznes!
Data e regjistrimit:12 Tetor 2006
Avokat Gjevukaj
Semitronix Center K-2
Pejë 30000
Tel: 044 138 142
Fax: 039 423 478
Ofertë speciale:Perpos punve te rendomta te avokatures, kryej edhe keto sherbime speciale: realizimin...
Data e regjistrimit:26 Dhjetor 2008
Avokat YLLI Kameri
Bulevardi "Zhan D’Ark" pall/6/1 -brinje Gjykates se Rrethit Tirane
Tiranë 1001
Tel: 00355693450100
Mbrojtje ligjore, ne gjykaten e Rrethit Gjyqesor Tirane , Gjykjaten e Apelit dhe ne Gjykaten e Larte...
Data e regjistrimit:20 Mars 2009
Avokat Zenullah Pirraku
http://www.avokat.co.nr
Rr.Fehmi e Xheva Lladrovci
Drenas 13000
Tel: +377 (0)44 248 130
Kryejm këto sherbime:Keshilla juridike, Padi te ndryshme, Ankesa, Kontrata, Perfaqsime, Ndermjetsime,...
Data e regjistrimit:13 Prill 2008
Avokatura Agroni
Rr "Nene Tereza" 352/2
Gjakova 50000
Tel: 049 833 392
Fax: 0390 493 920
Avokatura "Agroni" - Avokat per te drejtat e njeriut.
Data e regjistrimit:21 Maj 2009
Avokatura Azemi
Halit Azemi
Gjilan 60000
Tel: +377 (44 )-211-665
Fax: 0280-325-820
"Avokatura Azemi", nga Gjilani, kryen sherbime te ndryshme Ligjore/Ekonomike dhe Ju siguron...
Data e regjistrimit:15 Shkurt 2013
Basri Jupolli
http://www.avokat-ks.com
Rr. Rexhep Luci 7/2
Prishtinë 10000
Tel: +38138 248 714, 248 718
Fax: +38138 245 655
AVOKAT - ATTORNEY AT LAW
Data e regjistrimit:20 Shkurt 2007
BUZUKU CONSULTING GROUP
http://www.buzukuconsulting.com
Bulevar M.Tita b.b
Ulqin 85360
Tel: +381 (0)85 401 748
Fax: +381 (0)85 413 538
BUZUKU CONSULTING GROUP ju ofron keto sherbime: Regjistrimi i të gjitha formave të subjekteve afariste,Shërbimet...
Data e regjistrimit:26 Dhjetor 2006
Shko tek faqja: 1 2 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in