Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qėlluar
Ekman Med
Rr. Faik Konica nr.2, Ortakoll
Prizren
Tel: +377 (0)44 143 839
Ndėrmarrje shėndetėsore e cila ofron kėto sherbime: Vizita specialistike pėr sy, pėrcaktimi i dioptrisė,...
Data e regjistrimit:06 Tetor 2006
Oculoptica
http://www.oculoptica.com
Rr.Agim Ramadani 50/1
Prishtinė 10 000
Tel: +381 (0)38 221 621
Fax: +381 (0)38 222 644
Oculoptica eshte Ordinance e licencuar oftalmologjike, ofron sherbim profesional.
Data e regjistrimit:26 Maj 2009
Optika JAKI
Ismet Jashari, 52
Prizren 20000
Tel: 049 18 50 77
Analizimi dhe interpretimi i udhėzimeve/recetave mjeksore pėr ndihmė optike (nga ekzaminimi I specialistit...
Data e regjistrimit:04 Mars 2010
Qendra Laserike e Syrit KUBATI
http://www.kubati.net
Lagjja e Vneshtave
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 255 455; 038 739 659
Diagnostifikim me aparatura me te sofistikuara oftalmologjike.Trajtime laserike dhe kirurgjike.
Data e regjistrimit:05 Dhjetor 2008

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

FizioPlus

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in