Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
AMERICAN CLINIC
Rr.Gazmend Zajmi,nr.33
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 248 917,(0)38 248 918
Qendra për IVF dhe shëndetin e gruas trajton me sukses të gjitha rastet e infertilitetit femëror...
Data e regjistrimit:27 Tetor 2008
Kestrina
28 Nëntori
Prishtinë 10000
Ordinanca gjinekologjike-obstetrike Kestrina kryen keto shërbime:ekzaminime gjinekologjike, ekzaminime...
Data e regjistrimit:06 Shtator 2007
Klinika Euromed
http://www.klinika-euromed.com
Rr. Nena Tereze 158
Fushe Kosove 12000
Tel: 038 534 072
Fax: 038 534 073
Klinika Euromed eshte spitali i pare i pergjithashem i licencuar dhe aktualisht spitali me i madh ne...
Data e regjistrimit:06 Qershor 2009
PERLA
Rr. Bekim Muhaxheri (ish Mbreti Bardhyl) Nr.11
Prizren
Tel: +381 (0)29 225 358
Ordinanca gjinekologjike e specializuar.
Data e regjistrimit:10 Tetor 2006
POLIKLINIKA MEDIAJA
Rr. Emin Duraku, Nr.12
Klinë
Tel: +381 (0)39 71 747, +377(0)44 155 561
Fax: +381 (0)39 71 747
Ekipi i specialistëve të profileve të ndryshme,të specializuar jasht vendi,ju oferojnë shërbime...
Data e regjistrimit:30 Tetor 2008
Poliklinika “Galaxy”
http://www.poliklinika-galaxy.com
Bulevardi "Bill Klinton" BL-9a Lokali nr. 10 në Dardani,
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 551 383
Fax: +381 (0)38 551 393
Poliklinika “Galaxy” ofron shërbime nga:- Kirurgjia e përgjithshme,- Urologjia,- Gjinekologjia...
Data e regjistrimit:30 Janar 2010

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

FizioPlus

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in