Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
AMERICAN CLINIC
Rr.Gazmend Zajmi,nr.33
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 248 917,(0)38 248 918
Qendra për IVF dhe shëndetin e gruas trajton me sukses të gjitha rastet e infertilitetit femëror...
Data e regjistrimit:27 Tetor 2008
B/Med
A.Cetta 47
Gjakovë
Tel: +377 (0)442 46 085
Ordinanca specialistike per diagnostike radiologjike B/Med.Egzaminimet:Mamografia skrenuese dhe diagnostike,Ultrazeri...
Data e regjistrimit:24 Qershor 2009
Gembi-Med
Prishtinë 10000
Tel: +377(0)44 817 399
Ordinanca Specjalistike Për Shërbime Mjeksore Gembi-MedOfrojmë keto shërbime: Bëjmë EKG, Bëjmë...
Data e regjistrimit:29 Tetor 2008
Klinika Dentale Eurodental
http://www.eurodental.org
Rr.Eqrem Qabej nr.17
Prishtinë
Tel: +377 (0)44 159 003
Ju ofrojme keto sherbime: Stomatologjia preventive:• Fluorizimi i dhëmbëve• Vulosja e fisurave•...
Data e regjistrimit:31 Janar 2008
Klinika Euromed
http://www.klinika-euromed.com
Rr. Nena Tereze 158
Fushe Kosove 12000
Tel: 038 534 072
Fax: 038 534 073
Klinika Euromed eshte spitali i pare i pergjithashem i licencuar dhe aktualisht spitali me i madh ne...
Data e regjistrimit:06 Qershor 2009
Klinika FMES / CVSC - Klinike Kirurgjikale Kardio-Vaskulare
http://www.klinika-fmes.com
Rr. N. Frasheri perballe Inst. Histori-Gjuhesise
Tiranë
Tel: +3554 230065
Klinika F.M.E.S CVSC TIRANE eshte e specializuar per kardiologji dhe kirurgji kardio- vaskulare. Qellimi...
Data e regjistrimit:14 Mars 2008
Klinika Neuropsikiatrike Neuroni
http://www.neuronilife.com
Rr. "Hakif Zejanullahu" Nr. 95
Besianë 11000
Tel: +377 (0)44 163 253
Fax: +381 (0)38 571 027
Teknologjia të cilën e posedon Klinika Neuropsikiatrike Neuroni është mjaft bashkohore dhe me standardet...
Data e regjistrimit:24 Janar 2008
Klinika Tiancluang
Rr.vjosa, afër shkollës "Lekë Dugagjini
Prizren
Tel: +381 (0)29 626 693
Klinika ditore "Tianclung" në Prizren njofton se në këtë klinike cdo te marte punon dr....
Data e regjistrimit:28 Nentor 2008
NaSaBa
Zaplluxhe
Prizren
Tel: 038 558 583
Barëra me shumic dhe pakic export import nga Kosova dhe jasht vendit
Data e regjistrimit:12 Tetor 2006
Ortopedia Dora
Rr. S. BRASTOVCI
Gjilan
Tel: +377 (0)44 154 470
Ne ordinancen tone mund te beni kontrollin me aparate profesionale ortopedike te vetmet ne Gjilan:1.RENTGEN...
Data e regjistrimit:02 Nentor 2008
Shko tek faqja: 1 2 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in