Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
Angel
Rr. Fehmi Agani 29A/5
Prishtinë 10000
Tel: 049 849 672
Kryejmë këto sherbime :DepilimetKëmbët me bikini lineBikini lineGjysma e këmbëve poshtëGjysma...
Data e regjistrimit:30 Gusht 2008
Beauty Concept "Blerta"
Rr. Myslym Shyri
Tiranë
Tel: +355 4 267 918; +355 693 224 235
Beauty concept "Blerta". Tek ne do të gjeni kolksionin e ri 2008-2009. Në qoftë se dëshironi...
Data e regjistrimit:13 Tetor 2008
BEPASSION
http://www.bepassion.com
Bulevardi "Bill Clinton"
Prishtinë 10000
Tel: + 381 (0)38 554 433
Rrjeti i Studiove të bukurisë "PASSION" ofron këto shërbime: 1. Prerje,2. Prerje me flakë,3....
Data e regjistrimit:27 Nentor 2006
CHANEL Hair Studio
Rr. Zija Shemsiu nr.8
Prishtinë 10000
Tel: +377 (0)44 651 044
Chanel është përfaqsues i të gjitha dylleve për depilim në teritorin e Kosovës.Chanel "...
Data e regjistrimit:06 Shtator 2008
QEI - Qendra Estetike Italiane
http://www.qeiprishtina.com
Rr. Bill Klinton, Llamella 2 lok.2
Prishtinë 10000
Tel: 044 458 539
QEI - Qendra Estetike Italiane me teknologjinë me moderne (Laserike) ofron këto trajtime estetike:-...
Data e regjistrimit:29 Mars 2008
Sallon Ondulimi "Arijeta"
Dardania SU 6/6 IV/3
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 557 382
Bëjmë prerjen dhe tëhollimin e flokëve, lloje të ndryshme të shatirit, lloje të ndryshme të minivallit,...
Data e regjistrimit:01 Tetor 2006
Sallon Ondulimi "AVAV"
Rr. Anton Arapi
Prishtinë 10000
Tel: +377 (0)44 314 953
Ne përkujdesemi për pamjen tuaj.
Data e regjistrimit:01 Tetor 2006
Sallon Ondulimi LALA
te stacioni policor
Gjilan
Tel: 044 103 710
sallon ondulimi LALA kryejm gjitha sherbimet per nje bukuri te perkryer ku posedojm preparate te ndryshme...
Data e regjistrimit:14 Nentor 2009
Salloni i Bukuris RINA
http://www.beepworld.de/members63/xhelal/index.htm
Lagja e Prizrenit 80
Gjilan 60000
Tel: TEL. +377 (0)44 871368
MIR SE VINI NE SALLONIN E BUKURIS RINASherbimet tona:-Prerje, Fenirim, Ngjyrosje, Shatir, zgjatje të...
Data e regjistrimit:21 Maj 2009
Salloni i Ondulimit "Prestigj"
Viti
Tel: 044210990
Salloni i ondulimit Prestigji ne Viti, punon me respekt dhe pergjegjesi te madhe,ka gjithsej 14 punetor....
Data e regjistrimit:14 Qershor 2008
Shko tek faqja: 1 2 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in