Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishVenezzia-carmin
Bulevardi "Vllezërit Gjinoski"
Gostivar 1230
Tel: 071-498-834
Ne ofrojmë me pakicë prodhime kozmetike për konsumatoret e Gostivarit dhe ma gjerë.
Data e regjistrimit:20 Qershor 2007

Radhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
AlbanCorp Kosova
Veternik p.n.
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 545 125
Distributor ekskluziv i programeve Braun dhe Gilletë për Kosovë.
Data e regjistrimit:01 Tetor 2006
Albi Commerce
http://www.albicommerce.com
Zona e Re Industriale,Vetrernik
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 542 020
Fax: +381 (0)38 542 026
Ofrojme artikuj ushqimor me shumicë dhe pakicë. Si dhe produkte higjienike te prodhuesve te njohur...
Data e regjistrimit:12 Tetor 2006
CHANEL Hair Studio
Rr. Zija Shemsiu nr.8
Prishtinë 10000
Tel: +377 (0)44 651 044
Chanel është përfaqsues i të gjitha dylleve për depilim në teritorin e Kosovës.Chanel "...
Data e regjistrimit:06 Shtator 2008
Dardcosmetics
http://www.dardcosmetics.com
Zenel Hajdini nr.20
Ferizaj
Tel: +381 (0)290 20 824
Pastë për dhembë, shampoo, sapun i lengët, vata hixhenike, ujë xhamash dhe mjete tjera për hig...
Data e regjistrimit:01 Tetor 2006
Drita Cosmetics
Tregu i Ri
Prishtinë 10000
Tel: 044/049 202 868
Posedojmë të gjitha llojet e produkteve të kozmetikës, si dhe bëjmë shitjen ambulative në tërë...
Data e regjistrimit:03 Shtator 2008
EBC COMPANY
http://ebc-company.net
Magjistralja Prishtine - Shkup (Km i 4)
Prishtinë 10000
Tel: +377 (0)44 115 300
EBC Company përkujdeset për pamjen tuaj!
Data e regjistrimit:01 Dhjetor 2006
Exclusive sh.p.k
http://www.exclusive-team.com
Zona Industriale
Prishtinë 10000
Tel: 038 601 150
Fax: 038 601 151
Kozmetike, pasterti personale dhe farmaci.
Data e regjistrimit:08 Gusht 2008
NPN "AEG"
http://www.macho-sharr.com
Sharr ( Dragash )
Sharr 22020
Tel: 044 201 093
Prodhimi i ambalazhit plastik për përdorim në mjekësi, farmaci, kozmetikë, industri ushqimore.Tregtimi...
Data e regjistrimit:29 Maj 2007
Salloni i Bukuris RINA
http://www.beepworld.de/members63/xhelal/index.htm
Lagja e Prizrenit 80
Gjilan 60000
Tel: TEL. +377 (0)44 871368
MIR SE VINI NE SALLONIN E BUKURIS RINASherbimet tona:-Prerje, Fenirim, Ngjyrosje, Shatir, zgjatje të...
Data e regjistrimit:21 Maj 2009
Venezzia-carmin
Bulevardi "Vllezërit Gjinoski"
Gostivar 1230
Tel: 071-498-834
Ne ofrojmë me pakicë prodhime kozmetike për konsumatoret e Gostivarit dhe ma gjerë.
Data e regjistrimit:20 Qershor 2007
Shko tek faqja: 1 2 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in