Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
AlbanCorp Kosova
Veternik p.n.
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 545 125
Distributor ekskluziv i programeve Braun dhe Gilletë për Kosovë.
Data e regjistrimit:01 Tetor 2006
Albi Commerce
http://www.albicommerce.com
Zona e Re Industriale,Vetrernik
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 542 020
Fax: +381 (0)38 542 026
Ofrojme artikuj ushqimor me shumicë dhe pakicë. Si dhe produkte higjienike te prodhuesve te njohur...
Data e regjistrimit:12 Tetor 2006
ALBULENA IMPEX
http://www.albulenaimpex.com
Rr. Vëllezrit Fazliu, nr. 290
Prishtinë 10000
Tel: 038/250514
Fax: 038/243203
ALBULENA IMPEX është importuese e disa firmave me renome botërore,si:SCA Hygiene Products (Zewa,Libresse,Tena,Libero,Tork)GSK-GlaxoSmithKline...
Data e regjistrimit:18 Mars 2008
Cufi
Rr. Vellëzërit Fazliu
Prishtinë
Tel: 0179/5099682; 044249111
Fax: 081426528229
Merrem me shitjen e detergjentit, prodhim Gjerma ARISIL-PLUS me shumicë dhe pakicë, kërkoj bashkëpuntor...
Data e regjistrimit:16 Mars 2008
Dardcosmetics
http://www.dardcosmetics.com
Zenel Hajdini nr.20
Ferizaj
Tel: +381 (0)290 20 824
Pastë për dhembë, shampoo, sapun i lengët, vata hixhenike, ujë xhamash dhe mjete tjera për hig...
Data e regjistrimit:01 Tetor 2006
DIAMOND
http://www.diamond-ks.com
Rr. e Ferizajt p.n.
Gjilan 60000
Tel: +381 (0)280 326 396
Fax: +381 (0)280 330 104
Kompania Diamond është distributor gjeneral i pelenave për fëmijë DIANA dhe VIP Babay, vatave për...
Data e regjistrimit:18 Dhjetor 2008
Drita Cosmetics
Tregu i Ri
Prishtinë 10000
Tel: 044/049 202 868
Posedojmë të gjitha llojet e produkteve të kozmetikës, si dhe bëjmë shitjen ambulative në tërë...
Data e regjistrimit:03 Shtator 2008
Exclusive sh.p.k
http://www.exclusive-team.com
Zona Industriale
Prishtinë 10000
Tel: 038 601 150
Fax: 038 601 151
Kozmetike, pasterti personale dhe farmaci.
Data e regjistrimit:08 Gusht 2008
Inter Trade Slatina
http://www.its-ks.com
Rr. Nr. 55
Sllatinë e Madhe 12050
Tel: +377 (0)44 126 026
Inter Trade Slatina - Pajisje profesionale për higjienë.
Data e regjistrimit:09 Tetor 2008
Nshp Shkelqimi
rr.Vlora 21
Prishtinë 10000
Tel: 044 238 409
Nshp Shkelqimi është kompani e specializuar në fushen e pastrimi dhe mirëmbajtjeve ditore.në vijim...
Data e regjistrimit:17 Qershor 2009
Shko tek faqja: 1 2 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in