Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
Agolli
Nëna Terezë
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 226 268
Çmimet: larja-fen: 5 euro, larja-qethja: 7 euro, shatir: 30-35 euro, ngjyrosja: 20-25 euro, ngjyrosja-shatir:...
Data e regjistrimit:03 Tetor 2006
BEPASSION
http://www.bepassion.com
Bulevardi "Bill Clinton"
Prishtinë 10000
Tel: + 381 (0)38 554 433
Rrjeti i Studiove të bukurisë "PASSION" ofron këto shërbime: 1. Prerje,2. Prerje me flakë,3....
Data e regjistrimit:27 Nentor 2006
Frizer Fonex
Rr. Vëllëzrit Gërvalla
Ferizaj 70000
Tel: +377 (0)44 908 650
Frizer Fonex.
Data e regjistrimit:07 Shtator 2008
New Look Hairstyle
http://www.newlook-hairstyle.de
Bahnhof str 19
Singen 78224
Tel: 07731-94 43 73
New Look Hairstyle - Berber shqiptar ne Gjermani.
Data e regjistrimit:05 Korrik 2009
Sallon Ondulimi LALA
te stacioni policor
Gjilan
Tel: 044 103 710
sallon ondulimi LALA kryejm gjitha sherbimet per nje bukuri te perkryer ku posedojm preparate te ndryshme...
Data e regjistrimit:14 Nentor 2009
Salloni i Bukuris RINA
http://www.beepworld.de/members63/xhelal/index.htm
Lagja e Prizrenit 80
Gjilan 60000
Tel: TEL. +377 (0)44 871368
MIR SE VINI NE SALLONIN E BUKURIS RINASherbimet tona:-Prerje, Fenirim, Ngjyrosje, Shatir, zgjatje të...
Data e regjistrimit:21 Maj 2009
Vesa’s Hair Studio
http://www.vesashairstudio.com
Luan Haradinaj pn
Prishtinë 10000
Tel: +377 (0)44 215 151
Sallon Bukurie - Hair Saloon.
Data e regjistrimit:13 Prill 2008

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in