Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version EnglishGips Group
http://www.gipsgroup.com
Qendra Tregtare, Bregu i Diellit, nr. 58
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 542 279
Gips Group ėshtė kompani e specializuar pėr ndėrtimin e ambienteve tė mbrendshme me sistemin e pllakave...
Data e regjistrimit:27 Shtator 2006

Radhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qėlluar
AL-TRADE
http://www.altrade-ks.com
Gllogoc
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 544 063; +377 (0) 44 169 662; +377 (0)44 170 971
NNTP "AL-TRADE" ka pėr qėllim qė tė zhvillohet duke shfrytėzuar teknologjinė mė tė re nė lėmin...
Data e regjistrimit:03 Korrik 2009
ARALBI & 7D
Rr. Beteja e Koshares 31
Pejė 30000
Tel: 039 433 320
Ngjyra dhe Llaqe.Fasada.Izolime - Hidro & Termo.KNAUF - AMSTRONG.Hekrari.Mjete dhe vegla Pune.Ekipe profesionale.Kombinim...
Data e regjistrimit:26 Maj 2009
Arb-Rini
http://www.arb-rini.com
Rr. Rexhep Bislimi nr. 129
Ferizaj 70000
Tel: 0290 328 177; 044 133 055
Fax: 0290 328 177
Ndėrmarrja Arb-Rini ju ofron materiale tė ndryshme pėr punėt pėrfundimtare nė ndėrtimtari, si fasada...
Data e regjistrimit:06 Nentor 2008
ARTA UNIVERZAL
Rr.Nene Tereza Nr.76
Fushė Kosovė
Tel: 038/537-160 , 044/423-916
Material ndertimor dhe hidrosanitari
Data e regjistrimit:12 Tetor 2006
ASTIR
Dardani
Gjakovė 10000
Tel: +381 (0)390 324 604,044 334 836,044 151 760
Nė Astir ju mund tė furnizoheni me tė gjitha llojet e materialeve izoluese, stuk, ngjyra super lateks,...
Data e regjistrimit:29 Shtator 2008
Besimi Commerce Sh.p.k
Rr. Komandant Kumanova p.n
Shtime
Tel: +381 (0)38 556 282
Fax: +381 (0)38 556 282
1. Shitja e tė gjithave materialeve ndėrtimore pėr ndėrtime tė vrazhda, pėr fazėn e meremetimit, konsulencė....
Data e regjistrimit:03 Tetor 2006
Bifurkacioni
Rr. Epopeja Jezercit, nr 80
Ferizaj
Tel: +381 (0)290 28 780; +377 (0)44 120 434
Ju ofrojm materiale ndėrtimore dhe elektrike, fasada, knauf, suvatim dhe izolime tė shtėpive.
Data e regjistrimit:02 Nentor 2008
CITADELA
Rr. Abedin Rexha, p.n
Klinė
Tel: +377 (0)44 150 359
Prodhim i materialeve pėr ndėrtimtari:Prodhimi i ngjitėsit pėr: qeramikė, mermer dhe granit, blloka siporeski,...
Data e regjistrimit:19 Shkurt 2009
Doni Trade
Lagja Arbana
Prizren
Tel: +381 (0)29 42 217
Tregti me material ndėrtimor dhe elektrikė, fasada (Abrib), teknikė tė bardhė me shumicė dhe pakicė....
Data e regjistrimit:03 Tetor 2006
Drilon Trade
Rr.Abedin Rexha,p.n
Klinė
Tel: +381 (0)39 71 664; +377 (0)44 120 927
Fax: +381 (0)557 960
Veprimtaria: Ndėrtimi i lartė dhe i ulėt, Prodhimi i trajseve pėr veprimtari, Tregtimi me prodhime dhe...
Data e regjistrimit:02 Nentor 2008
Shko tek faqja: 1 2 3 4 5 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

FizioPlus

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in