Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version EnglishX METAL SH.P.K.
Miradi e Epėrme
Fushė Kosovė
Tel: +381 (0)38 566 483; +377 (0)44 254 401
Fax: +381 (0)38 566 483
Reciklim i metaleve Feroze dhe jo Feroze dhe tė gjitha punimet nga metalet Inox.
Data e regjistrimit:12 Tetor 2008

Radhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qėlluar
ALUMIL TRADE
Klinė
Tel: +377 (0)44 139 017
BĖJM GRUMBULLIMIN E TE GJITHĖ AKUMULATORVE (BATERIVE) TĖ PĖRDORUR TE TE GJITHĖ DIMENZIJOVE ( PER KAMION...
Data e regjistrimit:19 Mars 2008
Rino-corp
Rr. Faik Konica
Gjakovė
Tel: +377 (0)44 507 807
Ndėrmarrja Rino-corp ėshtė ndermarrje e specializuar pėr mbledhjen dhe reciklimin e metaleve dhe jo ...
Data e regjistrimit:15 Janar 2007
X METAL SH.P.K.
Miradi e Epėrme
Fushė Kosovė
Tel: +381 (0)38 566 483; +377 (0)44 254 401
Fax: +381 (0)38 566 483
Reciklim i metaleve Feroze dhe jo Feroze dhe tė gjitha punimet nga metalet Inox.
Data e regjistrimit:12 Tetor 2008

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

FizioPlus

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in