Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Radhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
PLASTIKA
FUSHË KOSOVË
PODUJEVË
Tel: 038-536-862
Fax: 038-534-018
Kompania "PLASTIKA" merret me riciklimin e folisë dhe plastikës,prodhimin e folisë dhe ...
Data e regjistrimit:31 Maj 2007
RAR Sh.p.k
Ernest Koliqi
Pejë 30000
Tel: +381 (0)39 423600
Fax: +381 (0)39 423600
Prodhues te elementeve dekoruese nga celiku, konstrucioneve te renda dhe te lehta nga celiku, prodhues...
Data e regjistrimit:27 Janar 2008
Roshkodoli
Isniq
Deçan
Tel: +377 (0)44 182 812; +377 (0)44 180 412
Prodhojmë: Konstruksione metalike, shkallë emergjente, seperacione të rërës. Japim garanci një...
Data e regjistrimit:03 Korrik 2009
Shko tek faqja: 1 2 3 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in