Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qëlluar
PLASTIKA
FUSHË KOSOVË
PODUJEVË
Tel: 038-536-862
Fax: 038-534-018
Kompania "PLASTIKA" merret me riciklimin e folisë dhe plastikës,prodhimin e folisë dhe ...
Data e regjistrimit:31 Maj 2007
RAR Sh.p.k
Ernest Koliqi
Pejë 30000
Tel: +381 (0)39 423600
Fax: +381 (0)39 423600
Prodhues te elementeve dekoruese nga celiku, konstrucioneve te renda dhe te lehta nga celiku, prodhues...
Data e regjistrimit:27 Janar 2008
NPSH ,,JETA’’
Mitrovicë 40010
Tel: +377 (0)44 233 045
Ofrojm thika të ndryshme: për industrinë e metaleve; gomes dhe plastikës; lertës, për industrinë...
Data e regjistrimit:13 Maj 2008
GIZA
E.Qabej Nr. 168
Prishtinë 10000
Tel: 038550958
Ndermarrja Prodhuese Sherbyese GIZA sh.p.k.Veprimtarine e saj e ushtron ne lemin e fonderis se metaleve,...
Data e regjistrimit:14 Maj 2008
FAMIPA
Rruga Tirana nr. 3
Prizren 20000
Tel: +381(0)29/242370
Fax: 029/242370
FAMIPA mirret me prodhimin dhe perpunimin e metaleve te zeza, me ngjyra dhe te atyre fisnike. Veprimtaria...
Data e regjistrimit:26 Maj 2008
PAP METAL IMPEX
http://www.papmetal.al
Km. 3, Xhafzotaj
Durrës
Tel: +355 575 20054
Fax: +355 575 20054
Prodhojme profile dhe tubo ne te ftohte prej llamarine celiku te nxehte, te ftohte dhe te xinguar me...
Data e regjistrimit:25 Qershor 2009
Buloni
Adem Jashari
Dardanë (Kamenicë) 62000
Tel: +377 (0)44 268 266
Fax: 0820 372 157
Puntoria Private Zejtare "BULONI"Punojme te gjitha konstruksionet te mëdhaja dhe te vogla...
Data e regjistrimit:31 Gusht 2008
Axhystator "BENI"
Rr. Ahmet Krasniqi
Prishtinë 10000
Tel: +381 (0)38 244 686
Fax: +381 (0)38 244 686
Punojmë dyer dhe dritare të metalit dhe rrethoja të oborreve mbuloja të pompave të benzines, shkallë...
Data e regjistrimit:27 Shtator 2008
G.P. METAL
Zona Industriale
Fushë Kosovë
Tel: +381 (0)38 601 119; +377 (0)44 147 257
Fax: +381 (0)38 601 119
Bëjmë shitjen dhe përpunimin e llamarinës së zinkuar, të plastifikuar të ngjyrave të ndryshme...
Data e regjistrimit:15 Tetor 2008
AIC
http://www.aiclass.eu
AIC Center Building
Tiranë
Tel: Different langage only mail.
AIC is multi wide a company on the globalised market. Our trading alliance with a lot biggest companies...
Data e regjistrimit:03 Nentor 2008
Shko tek faqja: 1 2 3 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

FizioPlus

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in