Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version EnglishRadhit sipas: Emri | Data e regjistrimit | Qėlluar
Axhystator "BENI"
Rr. Ahmet Krasniqi
Prishtinė 10000
Tel: +381 (0)38 244 686
Fax: +381 (0)38 244 686
Punojmė dyer dhe dritare tė metalit dhe rrethoja tė oborreve mbuloja tė pompave tė benzines, shkallė...
Data e regjistrimit:27 Shtator 2008
DACI Konstruksione metalike
Rajoni 01
Bardhi i madh 12060
Tel: +381(0)38 591 882
Fax: +381(0)38 591 900
Firma DACI Konstruksione metalike ofron keto sherbime.Demontimin-Prodhimin dhe montimin e konstruksionit...
Data e regjistrimit:25 Qershor 2009
EUROMETAL
Babush i Ri
Ferizaj
Tel: +381 (0)290 325 369; +377 (0)44 503 337
Fax: +381 (0)290 325 369
- PRODHOJMĖ, FURNIZOJMĖ, MONTOJMĖ:- Mbulesa tė profiluara: nė formė tjegulle (T 40) trapezoidale ( TR...
Data e regjistrimit:29 Nentor 2008
FAMIPA
Rruga Tirana nr. 3
Prizren 20000
Tel: +381(0)29/242370
Fax: 029/242370
FAMIPA mirret me prodhimin dhe perpunimin e metaleve te zeza, me ngjyra dhe te atyre fisnike. Veprimtaria...
Data e regjistrimit:26 Maj 2008
GIZA
E.Qabej Nr. 168
Prishtinė 10000
Tel: 038550958
Ndermarrja Prodhuese Sherbyese GIZA sh.p.k.Veprimtarine e saj e ushtron ne lemin e fonderis se metaleve,...
Data e regjistrimit:14 Maj 2008
N.T.P.SH. Muja
Fshati Duraj
Kaqanik
Tel: +377 (0)44 130 299; 044 225 410
Bėjmė furnizimin me makineri pėr pėrpunimin e metaleve, makinave ndėrtimore, Eskavator, Bullduzher, si...
Data e regjistrimit:03 Dhjetor 2008
NOLL
http://www.noll-kosova.de
Apollonia2
Fushė Kosovė 12000
Tel: +381 (0)38 736 047
Ndermarrja NOLL ju ofron vegla pune dhe makina industriale te reja dhe te perdorua.Distributor gjeneral...
Data e regjistrimit:21 Mars 2009
NPSH ,,JETA’’
Mitrovicė 40010
Tel: +377 (0)44 233 045
Ofrojm thika tė ndryshme: pėr industrinė e metaleve; gomes dhe plastikės; lertės, pėr industrinė ushqimore...
Data e regjistrimit:13 Maj 2008

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in