Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Art & Kulturë (39)
Instrumente Muzikore, Kino & Teatër, Galeria e arteve
Artizanate & Argjentari (25)
Orëtar, Dyqan Orësh, Dyqane argjentarie
Automobil & Auto servis (133)
Auto tregje, Autolarje & Vullkanizer, Gas pompa
 
Bujqësi & Blegtori & Peshkatari (29)
Ferma shpezësh, Barnatore bujqësore, Qumësht & Produkte qumështi
Edukim & Trajnim (101)
Kurse të gjuhëve te huaja, Autoshkolla, Fakultete
Elektrikë & Elektronikë (112)
Sisteme satelitore dhe Kabllovike, Material & Pajisje elektrike, Energji elektrike
 
Ente & Shërbime publike (117)
Institucione dhe Organizata Ndërkombëtare, Institucionet Qendrore te Kosovës, Institucionet Qendrore te Shqipërisë
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji (106)
Aparatura dhe aksesore mekanike, Qendra për grumbullimin e metaleve, Vegla pune
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion (270)
Telefonia Fikse & Mobile, Web Design, Internet Caffe
 
Media & Shtyp (159)
Agjenci Lajmesh, Fotokopje, Sisteme Satelitore dhe Kabllovike
Modë & Përkujdesje (49)
Floktar-e, Syze Dielli, Kozmetikë & Parfumeri
Ndërtimtari & Konstruksion (293)
Inspektime & Kontrollime te cilësisë, Gurëthyes, Seperacion & Betonjerka, Material për hidro instalime
 
Plastikë, Gomë & Materiale kimike (17)
Produkte Kimike për Pastrim, Ene plastike, Goma
Shëndet & Mjekësi (127)
Pajisje dhe aparatura mjekësore, ORL, Asociacione & Organizata
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente (197)
Këmbimore & Transferte parash, Agjencione te patundshmerive, Agjencione & Web faqe për punësim
 
Shtëpi & Kopsht (86)
Perde, Tepihë & Mbulesa, Dysheme, Pajisje tjera shtëpiake
Sport & Rekreacion (17)
Body Building & Klube Fitnesi, Federata sportive, Bastore sportive
Tregti & Shitje (95)
Tekstil, Export - Import (Të përgjithshme), Dyqane rrobash për fëmijë
 
Udhëtim & Turizëm (131)
Hotele, Motele, Automjete me qera
Ushqim & Restorante (85)
Produkte ushqimore, Gjelltore & Qebaptore, Bukëpjekës
 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

FizioPlus

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in