Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Ambasada e Italisë
Rr. Azem Jashanica 5, Dragodan
Prishtinë 10010
Kosovë
Tel: +381 (0)38 244 925
Fax: +381 (0)38 244 929
Ambasada e Italisë në Prishtinë.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Ente & Shërbime publike » Ambasada & Zyrat ndërlidhëse në Kosovë


Komentet për Ambasada e Italisë
Komente: 3
Vlerësimi i përgjithshem: 9.99 nga 10.0
Koment nga: besart
Data: 15 Dhjetor 2008
Vlerësimi: 10
Ju njoftojme se kjo eshte adresa e re e Ambasades Italiane, poashtu edhe numrat e telefonit. Shenimet e reja u bene te mundura fale emailit qe kemi marre nga ana e stafit te ambasades.

Koment nga: Gjevalin
Data: 15 Dhjetor 2008
Vlerësimi: 10
Zoti Abetin, ketu po e shof se adresa e Ambasades italliane eshte shume e vjeter, keshtu qe mund te kontaktosh ne mail antenna.utl.pristina@esteri.it, dhe i shtroni kerkesat e jauaja dhe ju vejme ne kontakt me personat e kerkuar nga ju
faleminderit per mirkuptim,
p.s. pres nga faqet e verdha qe te regjistrohet adresa e sakt qe eshte derguar ne mailin e pergjegjsve te kesaj faqe

Koment nga: abedin
Data: 03 Qershor 2008
Vlerësimi: 10
Me vije mir per Ambasaden Italiane ne kosove por sa po e shof uneshte e vdekur s ka komente, si te kontaktohet me e-mail me ndonje zyrtare apo ende s eshte hape.

abedin_kadriu@yahoo.com


Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in