Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Ambasada e Gjermanisë
Rr. Azem Jashanica 17
Prishtinë
Kosovë
Tel: +381 (0)38 254 500
Fax: +381 (0)38 254 536
Ambasada e Gjermanisë në Prishtinë.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Ente & Shërbime publike » Ambasada & Zyrat ndërlidhëse në Kosovë


Komentet për Ambasada e Gjermanisë
Komente: 1
Vlerësimi i përgjithshem: 5.00 nga 10.0
Koment nga: luli-elektro
Data: 24 Shtator 2008
Vlerësimi: 5
mir shum po duhet sa ma shum informacjon rreth ksoj qeshtje


Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in