Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


Ambasada e Britanisė sė Madhe
http://www.britishembassy.gov.uk/kosovo

Rr. Ismail Qemalji 6, Arbėri I
Prishtinė
Kosovė
Tel: +381 (0)38 24 95 59
Fax: +381 (0)38 24 97 99
Ambasada e Britanisė sė Madhe nė Prishtinė.

Ky listim shfaqet nė kėto kategori:
Ente & Shėrbime publike » Ambasada & Zyrat ndėrlidhėse nė Kosovė


Komentet pėr Ambasada e Britanisė sė Madhe
Komente: 0
Vlerėsimi i pėrgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjė koment pėr
Ambasada e Britanisė sė Madhe

Dėshironi tė vendosni komentin tuaj pėr kėtė listim? Vendosja e komentit ėshtė po aq e lehtė sa edhe klikimi mbi linkun pėrfundi. Nė mėnyrė qė te leni njė koment, ju duhet tė keni njė llogari tė hapur. Krijimi i njė llogarie ėshtė falas dhe njė proces i thjeshtė, qė zgjatė vetėm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in